Gitara nereden başlanmalı yeniyim

CirkinReis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen CirkinReis »

Merhaba arkadaşlar yeni gitar aldım ve nereden başlamam gerekli misalen ilk gitaş tutuşundan mı yoksa akorlardan notlardan mı nasıl yapmam gerekli

TEŞEKKÜRLER ...

KurzweiL 40a / BehringeR Hpx4000
MasterWorK C4000
gitarist1975
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen gitarist1975 »

Ders almalısınız.Kendi başınıza yanlış teknikler geliştirirsiniz geri dönüşü çok zor ve zahmetlidir. Benden söylemesi.Artık hemen hemen her semtte gitar dersi veren bir kaç yer var.Araştırın.

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
Desktop i7 2600k-32gb ram
CirkinReis
Yeni Üye
Yeni Üye

[QUOTE=gitarist1975;41969]Ders almalısınız.Kendi başınıza yanlış teknikler geliştirirsiniz geri dönüşü çok zor ve zahmetlidir. Benden söylemesi.Artık hemen hemen her semtte gitar dersi veren bir kaç yer var.Araştırın.[/QUOTE]

Abi askerim ???????? ders alma imkanım olsa emin ol alırdım.

MasterWorK C4000
AlperAskan

Mesaj gönderen AlperAskan »

Kendi kendinize 3 hafta uğraşarak öğreneceğiniz şeyi bir kaynaktan 3 saatte öğrenebilirsiniz. Abartmıyorum. Eğer askerseniz kitap edinmenizi öneririm. Gitar metodu kitapları diye aratırsanız bulurusunuz. Onun dışında YouTube da Selim Işık dersleri var. Çarşı izninde bir internet kafeden indirip bir telefona veya flaş diske kaydedebilirsiniz.

İbanez Rg350m Yellow - Masterwork E.klasik with fishman - Stagg EC3000CNF Perdesiz E.Klasik gitar - Roland ua-25ex - Steelseries Elite Prism - Behringer B2 Pro - Samson C01 - Alesis V49 - Boss Me25 - Line6 Micro Spider
CirkinReis
Yeni Üye
Yeni Üye

[QUOTE=AlperAskan;41981]Kendi kendinize 3 hafta uğraşarak öğreneceğiniz şeyi bir kaynaktan 3 saatte öğrenebilirsiniz. Abartmıyorum. Eğer askerseniz kitap edinmenizi öneririm. Gitar metodu kitapları diye aratırsanız bulurusunuz. Onun dışında YouTube da Selim Işık dersleri var. Çarşı izninde bir internet kafeden indirip bir telefona veya flaş diske kaydedebilirsiniz.[/QUOTE]

Tamam kardeşim teşekkür ederim.

MasterWorK C4000

“Gitar, Bas ve Telli Enstrumanlar Forumu” sayfasına dön