Mixyap online müzik akademisi

Can
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Can »

Anlamadığım bir şey var, belki de sorun bendedir;
https://mixyap.net/premium/uyelikavantaj/
sayfasında verilen bilgilerin aksine, Premium sayfadaki içerikler Youtube'a yüklenmiş görünüyor. Yani Mixyap'ın kendi sunucularından içerik oynatmayı beceremedim ben. [MENTION=246]ugur86[/MENTION] hocam bilir, bizim kurumda Youtube yasak olduğundan, konu ismine tıkladığımda sayfa yüklenemiyor haliyle. Eğer youtube'ta liste dışı olarak vs. yayınlıyorlarsa, neden üstteki sayfada verilen bilgiler bambaşka şeyler söylüyor dersiniz?
Ben mi kaçırıyorum bir noktayı, kullanmayı mı beceremedim? :-)

*Kız arkadaşım bana 1 aylık premium üyelik hediye etmiş demo videoları izlediğimi görünce, ama daha izlemeyi bile başaramadım :)

En son Can tarafından 19 Oca 2017, 16:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar
Can
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Can »

Evet, çözdüm.

Videoların bazılarını Youtube'dan yayınlıyorlar biliyorsunuz, o yayınladıkları videoları sunucuya tekrar atmak yerine, kurs içerisindeki sırası geldiğinde sayfaya embed ediyorlarmış, gerisi NicheVid'den devam ediyor.

RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

“Mix” sayfasına dön