BY OK - record-mix-mastering service

Kendinize ait web sitelerinin tanıtımını burada yapabilirsiniz...

By OK

Mesaj gönderen By OK »

Merhaba müzikteknolojileri ailesi,tanıyanlar tanır,bilenler bilir beni daha önceki müziktek.net'ten.Bu foruma yeni üye oldum bu forum içinde açtığım ilk konu başlığıda budur.Sevgili müzisyen arkadaşlar ve gruplar,22 yıllık müzikal backgrounda sahip biriyim 7 enstruman çalıyorum,Kendi studiomda record-mix-mastering hizmeti vermekteyim.Ayrıca zaman zaman butik pedal üretip satmaktayım.Mix-Mastering konularında neler yaptığım,neler yapacağım aşağıda sunduğum linkte mevcuttur.Tüm müzisyen arkadaşları ve grupları beklerim.

https://www.facebook.com/byokproduction

https://www.facebook.com/By-OK-30139146 ... ?pnref=lhc

Signature by OK :cool:
Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Foruma hoşgeldiniz...

Ch.

tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

Hoşgeldiniz!

K€yifli forumlar...

Tezcan

Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

Ömer Bey ben sizi gayet iyi hatırlıyorum. Ama o dönem kendi isminizi kullanıyordunuz. Forum'a hoş geldiniz.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
yavuzy
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen yavuzy »

Ömer hoş geldin. Selamlar.

siyahitin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Has thanked: 3 time

Mesaj gönderen siyahitin »

Ömer hoşgeldin :)

prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I[MENTION][/MENTION]]
ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ermanturkoz »

Bence tanışma değil ilan bölümünde yer almalı.. Zira ilk mesajınız bir nevi ilan şeklinde olmuş...

gitarist1975
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen gitarist1975 »

Ömer hocami ben davet ettim. Sagolsun aramiza katildi. Kendisini muziktek zamanindan taniyorum. Bilgi sahibi biridir.

Hoşgeldiniz :)

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
Desktop i7 2600k-32gb ram
By OK

Mesaj gönderen By OK »

Herkese Merhaba,hoşbulduk arkadaşlar,Yavuz abi müziktek'teki Yavuz olduğunu sonradan dank ettim ben,Levent abinin şarkısının olduğu yerede yorum yazmışsın,sonradan jeton düştü benim tanıdım seni :D Herkese keyifli,mutlu,neşeli bir forum dilerim :)

En son By OK tarafından 28 Kas 2015, 06:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
By OK

Mesaj gönderen By OK »

[QUOTE=Mehmet Uzunosmanoğlu;34554]Ömer Bey ben sizi gayet iyi hatırlıyorum. Ama o dönem kendi isminizi kullanıyordunuz. Forum'a hoş geldiniz.[/QUOTE]
Mehmet bey merhaba,my dukkan'ınmı sahibiydiniz siz ? yalnışmı hatırlıyorum soyisminiz hiç yabancı gelmedi,müziktekten anımsıyorum sizi :) bu arada evet eski müziktekte kendi ismimi kullanıyordum şimdi ise ismim ve soyismimin başharflerinden oluşan kısaltılmışı ve yaptığım işlerde kullandığım dijital imzam ve markam olan By OK ;) kısaca bay okey :) he he

En son By OK tarafından 28 Kas 2015, 06:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=By OK;34606]Mehmet bey merhaba,my dukkan'ınmı sahibiydiniz siz ? yalnışmı hatırlıyorum soyisminiz hiç yabancı gelmedi,müziktekten anımsıyorum sizi :) bu arada evet eski müziktekte kendi ismimi kullanıyordum şimdi ise ismim ve soyismimin başharflerinden oluşan kısaltılmışı ve yaptığım işlerde kullandığım dijital imzam ve markam olan By OK ;) kısaca bay okey :) he he[/QUOTE]

Yok dostum mydükkan'ın sahibi değilim. :) Beni hatırlayanlar , hep soyadımdan dolayı hatırlarlar zaten. :)

Bu arada bir şey rica etmek istiyorum. Ben ve benim gibi bazı arkadaşlar , TTNet yüzünden SoundCloud'a epey bir süredir giremiyoruz. Dolayısıyla Forum'a asacağınız ses dosyaları için ; SoundCloud dışında başka bir platformu kullanırsanız çok makbule geçer.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
yavuzy
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen yavuzy »

Ömercim valla beni hatırlamadın diye üzülmüştüm ben de. :) Sevgiler & Selamlar

En son yavuzy tarafından 28 Kas 2015, 13:05 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
By OK

Mesaj gönderen By OK »

Yok unuturmuyuz seni Yavuz abi :) selamlar,saygılar.

By OK

Mesaj gönderen By OK »

Merhaba muzikteknolojileri ailesi, cinematic işlerle uğraşanlar için şöyle bir cinematic soundtrack albümü yayınlamıştım bir ara güncelliyim dedim ilanımı.Bi yerlerde birinin işine yararsa şurdan edinebilirsiniz bu soundtrack albümlerimin 2.ciside yolda.İşine yarayan olursa pro veya amatör film,belgesel,görüntüye müzik bindirme amaçlı buradan albümü satın alıp kullanabilirsiniz.

http://byok.bandcamp.com/album/wrong-stories

“Kişisel Alan” sayfasına dön