Cubase AI/LE 6 (Dağıtımı Yasal Versiyon)

hendrix_jim
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hendrix_jim »

[QUOTE=ugur86;38089]Gerek yok, çünkü ai-le 6 sürümünde cihaz seri numarası değil, bilgisayarınıza kurduğunuz elicenser'ın seri numarası soruluyor, le7-le8'den sonra steinberg ve anlaşmalı diğer hardware donanımlara seri numarası verilmeye başlandı, ama bu defa de elements 8'in trial uzatma yöntemi baş gösterdi :)

üstte sorulan diğer soru için, bilgisayarınızın dil ayarlarını komple ingilizce yapın, lisans işlemlerinden sonra tekrar türkçe'ye dönüp kullanabilirsiniz, cubase'in kabahati yok framework kaynaklı bir bug bu.[/QUOTE]

Ben hdd nin orda yazna noyu girdim e lisans olarak ama bu uyarı var sitesinde

"No products found on this eLicenser."

Saygılar!
-----------------------------
Cubase 5 + Focusrite 2i2
ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

[QUOTE=hendrix_jim;38091]Ben hdd nin orda yazna noyu girdim e lisans olarak ama bu uyarı var sitesinde

"No products found on this eLicenser."[/QUOTE]

O zaman ilk kurulumda bir hata olmuştur, elicenserhelper adında bir setup var, elicenser'a ait ne varsa registy de dahil siliyor, sonra cubase ai6 setup'ı ile tekrar kurulum yapın, elicenser'ınıza en azından 30 gün kullanabileceğiniz bi lisans tanımlanır, sonrasında ilk sayfada anlattığım gibi steinberg'e elicenser'ınızı ai6 seçerek kaydettirin.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

hendrix_jim
Yeni Üye
Yeni Üye

[QUOTE=ugur86;38093]O zaman ilk kurulumda bir hata olmuştur, elicenserhelper adında bir setup var, elicenser'a ait ne varsa registy de dahil siliyor, sonra cubase ai6 setup'ı ile tekrar kurulum yapın, elicenser'ınıza en azından 30 gün kullanabileceğiniz bi lisans tanımlanır, sonrasında ilk sayfada anlattığım gibi steinberg'e elicenser'ınızı ai6 seçerek kaydettirin.[/QUOTE]

Selamlar ,

Öncelikle cubase i kurmadan önce tüm bilgisayar dil ayarlarınızı ingilizce yapın ve lokasyon olarakta USA sonrasında cubase sayfası sizi yönlendirecek ,
şu an cubase AI6 lisanslı şekilde kullanıyorum , ek olarak yarın bir telefon görüşmesi yapacağım çok ünlü bir türk ses teknolojileri firmasının bu free olan sürümü nasıl 79 euro ya sattığı ile ilgili foruma bilgi vereceğim.Olcak iş değil şu memlekette zaten kısıtlı bir şkeilde bilgi ve programların ulaşılma zolduğu kısımda insanla rhala nasıl bu kadar para ve yalan peşinde hayret!!!

Resim

Saygılar
Orçun

En son hendrix_jim tarafından 06 Nis 2016, 01:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Saygılar!
Cubase 5 + Focusrite 2i2
ugur86
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 time

Mesaj gönderen ugur86 »

[QUOTE=hendrix_jim;38098]Selamlar ,

Öncelikle cubase i kurmadan önce tüm bilgisayar dil ayarlarınızı ingilizce yapın ve lokasyon olarakta USA sonrasında cubase sayfası sizi yönlendirecek ,
şu an cubase AI6 lisanslı şekilde kullanıyorum , ek olarak yarın bir telefon görüşmesi yapacağım çok ünlü bir türk ses teknolojileri firmasının bu free olan sürümü nasıl 79 euro ya sattığı ile ilgili foruma bilgi vereceğim.Olcak iş değil şu memlekette zaten kısıtlı bir şkeilde bilgi ve programların ulaşılma zolduğu kısımda insanla rhala nasıl bu kadar para ve yalan peşinde hayret!!!

Saygılar
Orçun[/QUOTE]

Dostum yanlış kişiden alıntı yaptın herhalde, kurulum ve dil sorunu yaşayan ben değilim :)

le-ai sürümlerin 6 ve öncesi herkese ücretsiz, 7-8 ve sonrası hardware cihazların seri numarası ile gelir, elements sürümü 99 euro'dur, benim bildiğim bu şekilde, ai-le sürümü parayla satmak da ilginçmiş, zaten bedavayken neden böyle, ilk defa duyuyorum :)

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

hendrix_jim
Yeni Üye
Yeni Üye

Selamlar ,

İlgili firma 'ya durumu ilettim ancak tatmin olamadık , hiç yorumsuz yazışmaları paylaşıyorum.

Resim
Resim
Resim

Saygılar!
Cubase 5 + Focusrite 2i2

“Cubase-Nuendo” sayfasına dön