Bilgisayar Destekli Müzik Dünyasına Hoşgeldiniz...

DAW ve bilgisayar ikilisine yeni bulaştım, anlatacaklarım,soracaklarım var" diyorsanız buyrun...

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Bilgisayar Destekli Müzik Dünyasına Hoşgeldiniz... Eğer ki bilgisayarla müzik dünyasına bulaştıysanız zehir(!) vücudunuza enjekte olmuş demektir... Resim Aramıza hoşgeldiniz...Başınıza gelecekler hakkında size biraz bilgi vereyim... Resim işte tavsiyelerim;

1.Para harcamaya hazır olun,donanımınızı hiçbir zaman beğenmeyeceksiniz,zamanla "şunu da alayım,bunu da alayım" diyeceksiniz...

2.Bilgisayar başında uykusuz ama çok zevkle geçireceğiniz gecelere hazırlıklı olun.

3.Sınırsız kahve ve kullanıyorsanız sigara hazırlayın,en çok başvuracağınız ikili budur...

4.Evinizde giderek genişleyen bir alanı işgal edeceksiniz, evliyseniz hanımla kavgaya hazır olun ama yılmayın

5.Mümkünse kotasız bir internet edinin,o kadar çok vst indireceksiniz ki başınız dönecek...Tabii mümkünse bunların ineceği bir hard disk...

6.Çoluğu çocuğu,hanımı eşi ve dostu çalışma bilgisayarınızdan uzak tutun,ne zaman elleseler aletler cozutuyor... Resim

7.İlk eserinizi bitirdiğinizde "vay be" diyeceksiniz.İşte kendinizle gurur duyabileceğiniz bir şey öylece karşınızda duruyor...

8.Ve asla ve asla yılmayın,ümitsizliğe kapılmayın.Daldan dala konmayın bir programa konsantre olun ve üzerine üzerine gidin.Görsel veya yazılı ne varsa sabırla okuyun ve kurcalayın...

Benden söylemesi...! Resim

Ch.

sirmagic

Mesaj gönderen sirmagic »

siteye yeni kaydoldum ve okuduğum ilk yazı bu oldu kendime bir güven ve istek geldi teşekkürler :)

samir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen samir »

bunlarin hepsi bashima geldi diyicem. cok teshekkurler

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
İletişim:

aslında forum veri kaybından önce bunu hatırı sayılır bir geyikle bayağı genişletmiştik...
Herkes tekrar el atarsa aynı noktaya getiriz sanırım...:cool:

Ch.

enym
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen enym »

Evet ya, ben ileride atasözü olabilecek çok laf etmiştim, hepsi kaybolmuş :)

cruz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cruz »

o değil de abi para sıkıntısı çekmeye de hazır olun yazsaydın.eksikler hiç bitmiyor.gün geçtikçe yenileri ekleniyo alınacaklar listesine.:confused2: :drunkard:

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
İletişim:

[QUOTE=cruz;7513]o değil de abi para sıkıntısı çekmeye de hazır olun yazsaydın.eksikler hiç bitmiyor.gün geçtikçe yenileri ekleniyo alınacaklar listesine.:confused2: :drunkard:[/QUOTE]
Birinci madde...:cool:

cruz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen cruz »

akşam benim kafa gitmiş heralde ya görmemişim ya yanlış anlamışım :D aslında biraz da sitem edesim varmış buraya yazmışım :drunkard:

erennyildizz

Mesaj gönderen erennyildizz »

yazı için teşekkürler yıllardır evimdeki 3-4 farklı ensturmanla kayıt yapan biriyim. artık bilgisayardan yapmaya karar verdim bide böyle deniyelim bakalım ne olucak :)

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
İletişim:

[QUOTE=erennyildizz;9523]yazı için teşekkürler yıllardır evimdeki 3-4 farklı ensturmanla kayıt yapan biriyim. artık bilgisayardan yapmaya karar verdim bide böyle deniyelim bakalım ne olucak :)[/QUOTE]

hoşgeldin, kolay gelsin...

Ch.

gheddostar27

Mesaj gönderen gheddostar27 »

Bunların hepsi birer tercübe ve yol haritası paylaşım için teşekkürler.

sen4tor
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sen4tor »

Hoşbulduk vermiş olduğunuz bilgiler için herkeze teşekkürler.Foruma yeni katıldım şimdiden bi kusurumuz olursa affola müzikle kalın :)

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.
MoNoTeist
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen MoNoTeist »

[QUOTE=sen4tor;23253]Hoşbulduk vermiş olduğunuz bilgiler için herkeze teşekkürler.Foruma yeni katıldım şimdiden bi kusurumuz olursa affola müzikle kalın :)[/QUOTE]

Forumumuza ve aileye hosgeldiniz. Muzik anlaminda en dogru ve en kaliteli forumda oldugunuzdan emin olabilirsiniz.

Tanisma bolumumuzde, kisaca kendinizden ve muzikal gecmisinizden bahseder ve tum arkadaslarimiza bir "Merhaba"yi eksik etmezseniz bizlerde memnun olur ve sizi daha yakindan tanima firsatini bulmus oluruz.

Tekrar hosgeldiniz. Iyi forumlar.

[align=center]İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe[/align]

sen4tor
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen sen4tor »

[QUOTE=MoNoTeist;23256]Forumumuza ve aileye hosgeldiniz. Muzik anlaminda en dogru ve en kaliteli forumda oldugunuzdan emin olabilirsiniz.

Tanisma bolumumuzde, kisaca kendinizden ve muzikal gecmisinizden bahseder ve tum arkadaslarimiza bir "Merhaba"yi eksik etmezseniz bizlerde memnun olur ve sizi daha yakindan tanima firsatini bulmus oluruz.

Tekrar hosgeldiniz. Iyi forumlar.[/QUOTE]

İlginiz için çok teşekkürler tanisma bölümüne hemen yazıyorum :)

Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.
onur35

Mesaj gönderen onur35 »

Teşekkürler, forumda okuduğum ilk yazı oldu, yavaş yavaş kafa ütülemeye başlayalım o zaman :)

“Yeni Başlayanlar İçin” sayfasına dön