Novation SL MkII midi klavye kullanan var mı?

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Dostlarım, çok güzel olmasına rağmen işime yaramadığı için sattığım Mox6 yerine Novation SL MkII (61 tuş) midi klavyeyi almak istiyorum, bayağı araştırdım hep olumlu şeyler okudum ama siz değerli dostlarımdan kullanan, bilen ve bu midi klavye hakkında bilgi sahibi olan varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Selamlar.
(Başka midi klavye tavsiyelerinize ve fikirlerinize de açığım bu arada)

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Kullanmadim ama iyi seyler duymadım k.

En son Cho®dSolo tarafından 06 Şub 2014, 11:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

[QUOTE=Tanerongunyzb;11899]Dostlarım, çok güzel olmasına rağmen işime yaramadığı için sattığım Mox6 yerine Novation SL MkII (61 tuş) midi klavyeyi almak istiyorum, bayağı araştırdım hep olumlu şeyler okudum ama siz değerli dostlarımdan kullanan, bilen ve bu midi klavye hakkında bilgi sahibi olan varsa görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Selamlar.
(Başka midi klavye tavsiyelerinize ve fikirlerinize de açığım bu arada)[/QUOTE]

Hocam klavyesini bilemicem ama controller ı berbat..Yani eğer controller olarakta kullanacaksan kesinlikle tavsiye etmiyorum..Kullanması çok zor, tepki süresi çok kötü, malzeme berbat, karmakarışık..Yani bir defa kullanmaya çalışıtım, ertesi gün aldığım gibi kutusuna koyup sattım..Tabi satamadım günlerce elimde kaldı en son takas ettim..Yani üzerindeki controller kısmını kullanacaksan kesinlikle tavsiye etmiyorum..Eğer niyetin contoller ise euphonix controller almanı şiddetle tavsiye ederim..Yağ gibi kayıyor tabiri caizse..Muhteşem bir controller..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
samir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen samir »

Roland A-500 pro tavsiye ederim .ben kullaniyorum ve cok memnunum.

“Midi Klavyeler” sayfasına dön