SoundMorph - Wave Warper

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

SoundMorph - Wave Warper

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Arkadaşlar, o kadar vst, müzik yazılımı inceledim, beni bu kadar deheşete düşüren bir yazılım görmedim. Programın temel mantığı içerisine 10 adet ses dosyası yada 6 adet vst yükleyerek değişik sesler elde edebiliyorsunuz. TAnıtım sitesi;

SoundMorph - Soundpacks - Wave Warper

Önce bir fıkra anlatacağım müsadenizle sonra beni dehşete düşüren özellğini yazacağım.

Bir ehliyet kursunda çok gıcık bir motor hocası varmış, kimse sınavda geçemiyormuş, hatta bırak geçmeyi 2 bile vermezmiş, herkese standart 1 verip bırakırmış, bir gün ehliyet almak üzere bir Cerrah müracaat etmiş, aynı hoca cerrahıda motor dersinden sınav yapmış, sınav bittikten sonra hocaya sormuşlar kaç verdin diye, bizim motor hocası şaşırmış bir şekilde 10 verdim ya.. demiş. Yok daha neler demiş başka bir ehliyet hocası, sen 2 bile vermeyen bir hoca nasıl on verdin, inanmam demiş.

Hocada "ya bizim cerraha motoru sök tak dedim iki dakikada yaptı" demiş. Bu sefer diğer hocada " Ne olmuş ki bunu pek çok öğrencin yaptı, iki bile vermedin" demiş. Bizim motor hocasıda " Kardeşim adam bunları motorun kapağını açmadan karbüratörden yaptı " demiş.

Bu fıkrayı anlatmamın sebebi yukarıda saydığım işi yapan pekçok vst, program olabilir, ama elini bile değmeden yapanına ilk kez rastladım, alltaki videoyu sonuna kadar izleyin derim.

SoundMorph - Wave Warper -Tutorial on Vimeo

“Diğer Yazılımlar” sayfasına dön