En Yeni VSTi & VST Plug-in Tanıtım: Tek başlık

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

East west pro drummer yayınlandı, şu an tanıtım videosu yok sitesinde, ben fransızca bir link buldum sizinle paylaşayım istedim. East west fanatiği olan birisi olarak yaptıkları drum programı ex drummer ile xln addictive drums karışığı her ikisininde bence en güzel yönlerini alıp müthiş birşey çıkarmışlar ortaya. Ben ez drummer ve xln addictive drums kullandım. Ez drummer müthiş kullanışlı ve pratik bir arayüzü var, fakat iş mixlemeye gelince malesef instrument olarak mixlemek kısıtlı. Xln addictive drums ise arayüzü berbat özellikle midi desteği olarak. Çok fazla alternatif midi yani style bulamıyorsunuz, fakat mizleme ve ses kalitesi gerçekten çok iyi . İşte East west bunları görmüş sanırım, arayüz olarak Ez drummer benzer bir arayüz, mixleme konusunda ise xln addictive drummer benzer bir arayüz kullanmış, asıl güzellik mixlerken east west pro drummer SSL plug inlerini kullanıyor. İçerisinde 14.0000 adet hazır midi groove geliyor. İki versiyonu var. Pro drummer 1 60 gb. Pro drummer 2 40 gb. Farklı davul kitleri kullanılmış, bunun dışında herşey aynı. İşte size tanıtımı (Fransızca)

https://www.youtube.com/watch?v=GsRa16nBYTQ

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

[QUOTE=Tanerongunyzb;29816]East west pro drummer yayınlandı, şu an tanıtım videosu yok sitesinde, ben fransızca bir link buldum sizinle paylaşayım istedim. East west fanatiği olan birisi olarak yaptıkları drum programı ex drummer ile xln addictive drums karışığı her ikisininde bence en güzel yönlerini alıp müthiş birşey çıkarmışlar ortaya. Ben ez drummer ve xln addictive drums kullandım. Ez drummer müthiş kullanışlı ve pratik bir arayüzü var, fakat iş mixlemeye gelince malesef instrument olarak mixlemek kısıtlı. Xln addictive drums ise arayüzü berbat özellikle midi desteği olarak. Çok fazla alternatif midi yani style bulamıyorsunuz, fakat mizleme ve ses kalitesi gerçekten çok iyi . İşte East west bunları görmüş sanırım, arayüz olarak Ez drummer benzer bir arayüz, mixleme konusunda ise xln addictive drummer benzer bir arayüz kullanmış, asıl güzellik mixlerken east west pro drummer SSL plug inlerini kullanıyor. İçerisinde 14.0000 adet hazır midi groove geliyor. İki versiyonu var. Pro drummer 1 60 gb. Pro drummer 2 40 gb. Farklı davul kitleri kullanılmış, bunun dışında herşey aynı. İşte size tanıtımı (Fransızca)

https://www.youtube.com/watch?v=GsRa16nBYTQ[/QUOTE]

Abi arka planda çalan davullar bu yazılımın davullarımı..Eğer öyleyse çok güzel geliyor ya..Çok beğendim harbiden..Aslında fiyat olarakta fena değil ama şöyle bir durum var..Pro Drummer 1 de aynı fiyat Pro Drummer 2 de..Neden böyle birşey yapmışlar..Birde ikisini bir alırsan 349 dolar yazmışlar..Yani neden iki yazılımı birden alsın ki insanlar..Ben bu olayı tam çözemedim..

Tamam şimdi anladım ikisi farklı farklı imiş..Bu arada ilok istemiyormu bunlar..Göremedim hiçbir yerde ilok ibaresini..

En son Bestematik tarafından 21 Haz 2015, 13:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Abi aynen arkada çalan pro drummer davulları, neden ikisini de alsınlar sorusuna şu an cevap veremiyorum, çünkü sitesinde bile iki davul yazılımının seslerini anlatan bir video yok, tahminim davul tonları farklı, bu adamlar profesyonel işler yapıyor abi, ses mühendisleri için davul, zil, trampet tınıları çok önemli sende bilirsin, belki bu farkı arayanlar için yapmışlardır. Abi şu an ben beklemedeyim, 1 yada 2 hangisini alayım diye. Ama şunu east west pluginlerinin kullanıcısı olarak garanti vererek söyleyebilirim ki şu ana kadar yapılmış en iyi davul plug inidir. Ben iki senedir takip ediyorum, üstünde çalışıyorlar, hatta nisan gibi çıkcaktı hep ertelediler. Adamlar bu konuda kılı kırk yarıyorlar, kesinlikle müthiş olduğuna eminim.

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Evet abi ilok istiyor, o yüzden bugüne kadar hiçbir plug ini kırılamadı. Aslında keşke bir ikisi kırılsa da maddi sebeplerden alamayanlarda bu müthiş plug inlerden faydalansa.

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Valla bu durumda 1 veya 2 den hangisini tercih etmek gerektiğini iyi araştırmak lazım. Video da duyduklarımız hangisi. 1mı 2 mi. Yoksa ikisi bırdenmı kullanılmış. İkisini birden almak kasarda birini almak iyi olurdu. Ben ya senin almanı beklerim yada 1 ve 2 için ayrı ayrı videoların çıkmasını..

Q10 cihazımdan gönderildi

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Abi bende bekle seç modundayım, bu arada müthiş bir gitar Plugin çıktı.prominy hummingbird Adında

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=Tanerongunyzb;29822]Abi bende bekle seç modundayım, bu arada müthiş bir gitar Plugin çıktı.prominy hummingbird Adında[/QUOTE]

Bunu geçen inceledim. Banada çok etkileyici geldi ama içinde strummer, arpeggiator falan yok. Yoksa sound inanılmaz gerçekçi.

ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ermanturkoz »

[QUOTE=Tanerongunyzb;29823]İşte tanıtım linki. https://m.youtube.com/watch?v=efLhePn2-FA[/QUOTE]

Gerçekten çok başarılı duyuluyor..

ermanturkoz
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ermanturkoz »

Bu arada sr5 rock bass ta çok iyiymiş.. https://www.youtube.com/watch?v=VSIFgNRC-v8#t=82

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Promıny firmasının tüm ürünleri güzel. Electro gitarlar falanda dehşet. Ama kesinlikle hazır presetlar koymaları gerek.

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=Tanerongunyzb;29822]Abi bende bekle seç modundayım, bu arada müthiş bir gitar Plugin çıktı.prominy hummingbird Adında[/QUOTE]

Abi bu arada senin gönderdiğin video ya dikkat ettimde orada Volume 2 yazıyor..

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Evet abi volume 2 diyor, fakat bu tanıtım mı adam almış yorum mu yapmış, Fransızcam yok, anlamadım. Bu arada gitar vst arpeg ve strum modu var ama bununla ilgili bir video açıklama yok, o yüzden bende anlayamadım.

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=Tanerongunyzb;29833]Evet abi volume 2 diyor, fakat bu tanıtım mı adam almış yorum mu yapmış, Fransızcam yok, anlamadım. Bu arada gitar vst arpeg ve strum modu var ama bununla ilgili bir video açıklama yok, o yüzden bende anlayamadım.[/QUOTE]

Valla Taner kardeşim biraz bekleyelim derim..Nedenine gelince gearslutz forumlarında bu davul yazılımını yerden yere vurmuşlar..Berbat bir sound diyor demosunu dinleyen birçok kişi..Firmanın resmi bir çalışanıda cevap yetiştirmekle meşguldü yazanlara..

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ben ez drummer çok memnunum abi zaten, bu arada sen davulu mixlerken kanal olarak hepsini wav çevirip öyle mi mixliyorsun.

“Instruments Plug-Ins Tanıtımları” sayfasına dön