Satılık 2011 21.5 imac ( i5 işlemci, 1 tb SSD, 20 GB RAM )

Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Sevgili arkadaşlar, model yükseltmek için 2011 model i5 işlemcili imac (21.5) satıyorum. Bilgisayarla birlikte elgato Thunderbolt Dock ve Thunderbolt kablosunu da vereceğim. Üzerinde 1 tb Samsung 850 evo SSD ve kendi hardiski 500 GB hdd toplam 1.5 terabayt hardisk vardır. 20 GB takılı ram vardır. Sadece bulutlanma problemi vardır. O da sadece beyaz ekran olduğunda sağ üst köşesinde çok dikkatli bakınca belli oluyor. Performans olarak 1 tb ssd ve 20 GB RAM olan bir bilgisayarı anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Sahibinden ilan numarası
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 9921/detay

Siteden bir arkadaş olursa 4500 tl. ye vereceğim. İstenirse Üstünde de ful müzik programları yüklü olarak verebilirim.
tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

[QUOTE=Tanerongunyzb;52480]Sevgili arkadaşlar, model yükseltmek için 2011 model i5 işlemcili imac (21.5) satıyorum. Bilgisayarla birlikte elgato Thunderbolt Dock ve Thunderbolt kablosunu da vereceğim. Üzerinde 1 tb Samsung 850 evo SSD ve kendi hardiski 500 GB hdd toplam 1.5 terabayt hardisk vardır. 20 GB takılı ram vardır. Sadece bulutlanma problemi vardır. O da sadece beyaz ekran olduğunda sağ üst köşesinde çok dikkatli bakınca belli oluyor. Performans olarak 1 tb ssd ve 20 GB RAM olan bir bilgisayarı anlatmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Sahibinden ilan numarası
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 9921/detay

Siteden bir arkadaş olursa 4500 tl. ye vereceğim. İstenirse Üstünde de ful müzik programları yüklü olarak verebilirim.[/QUOTE]

Taner abi hayırdır?
Bu özellikteki bir PC yeterli gelmiyor mu? PC upgrade için ayıracağın bütçeyi ekipmana ayırsan daha mantıklı değil mi? :)
-Tezcan
Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ekipman olarak yeterli tabiki Tezcan. Asıl sebebim müzikten dolayı değil. Eve yeni televizyonda alacağım. Yeni teknolojik televizyonlarda wireless üzerinden bilgisayara bağlanma özelliği var. Fakat maalesef bunun için yeni teknoloji olan imac gerekiyor. Yoksa satmam, çünkü evde müzik için fazlasını karşılıyor benimkisi.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=Tanerongunyzb;52483]Ekipman olarak yeterli tabiki Tezcan. Asıl sebebim müzikten dolayı değil. Eve yeni televizyonda alacağım. Yeni teknolojik televizyonlarda wireless üzerinden bilgisayara bağlanma özelliği var. Fakat maalesef bunun için yeni teknoloji olan imac gerekiyor. Yoksa satmam, çünkü evde müzik için fazlasını karşılıyor benimkisi.[/QUOTE]

Taner'ciğim Kronos projesinden vazgeçtin herhalde ? :)
Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Vazgeçmedim aslında Mehmet abi. Malum müzik dünyasında yeniliklerin tanıtıldığı Namm fuarı oluyor Ocak ayında. Açıkçası yeni birşeyler olur mu diye onu bekleme kararı aldım sadece. Kronos sevdamız şimdilik platonik olarak devam edecek. ????☺????
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=Tanerongunyzb;52485]Vazgeçmedim aslında Mehmet abi. Malum müzik dünyasında yeniliklerin tanıtıldığı Namm fuarı oluyor Ocak ayında. Açıkçası yeni birşeyler olur mu diye onu bekleme kararı aldım sadece. Kronos sevdamız şimdilik platonik olarak devam edecek. ????☺????[/QUOTE]

Ben şu önümüzdeki bir kaç yıl Yamaha'nın flagship seviyede yeni bir cihaz çıkaracağını sanmıyorum. Roland dersen yeni versiyon Fantom'u henüz çıkardı. Oradan da bir hareket gelmez. Korg ise herhalde 1-2 yıl daha Kronos2'nin ticari ömrünü bitirmesini bekler tahminimce.
Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

“Satılık” sayfasına dön