Faiface Ucx ses kartımı Satıyorum.

averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 5 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar merhaba ses kartımı satıyorum, ilk günkü kadar temiz ve sağlam durumdadır. Sahibinden e ilanı verdim Neden satıyor sorusu için şimdiden cevap vereyim.

Ses kartını zaten bilen bilir övmeye gerek olduğunu sanmıyorum kalitesi ve stabilite olarak kendini ispatlamış bir ürün fakat ben daha düşük bütçeli bir ses kartı almayı planlıyorum. Fiyat olarak 6500 tl yazdım inşallah bu kadar temiz ve sorunsuz bu ses kartını forumdan biri alır.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci- ... 207/detay/
En son averen tarafından 15 Haz 2019, 17:25 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

Hayırdır inşallah ? :)
Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=Mehmet Uzunosmanoğlu;48090]Hayırdır inşallah ? :)[/QUOTE]

Mehmet abi kafam karışık değişim zamanım gelmiş galiba :)
İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Kafanızda dolaşan tilkileri merak ettik????
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=Tanerongunyzb;48092]Kafanızda dolaşan tilkileri merak ettik🤒[/QUOTE]

Hocam kafamda ufaktan tilkicikler dolaşıyordu Mehmet abiyle konuşarak son geldiğim aşamada tilkileri kovaladım :) hatta ilanı kaldırmak üzereydim buradan da silemedim arkadaşlara mesaj atacaktım kaldıralım diye :)
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Ne tür bir kart almayı düşündünüz bilemiyorum ama eğer daha ucuz bir şey alayım derseniz yanlış yapardınız, bende üzülürdüm açıkçası. O duyguya daha önce ben yaşamıştım çünkü. Mis gibi universal audio kartımı satıp steinberg almak zorunda kalmıştım. Resmen attan inip eşşeğe binmiş gibi olmuştum. Eşşektan ata geçince çok mutlu oluyorsunda attan eşşeğe geçmeyi kimseye tavsiye etmem.????
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=Tanerongunyzb;48094]Ne tür bir kart almayı düşündünüz bilemiyorum ama eğer daha ucuz bir şey alayım derseniz yanlış yapardınız, bende üzülürdüm açıkçası. O duyguya daha önce ben yaşamıştım çünkü. Mis gibi universal audio kartımı satıp steinberg almak zorunda kalmıştım. Resmen attan inip eşşeğe binmiş gibi olmuştum. Eşşektan ata geçince çok mutlu oluyorsunda attan eşşeğe geçmeyi kimseye tavsiye etmem.🥴[/QUOTE]

Taner hocam aynen öyle bende sırf bağlama tonlarım ile alakalı kafamı bozmuştum ki eşeğe binmek üzereydim. Genel sound kalitesini baz almadan hatalı bir değişim yapabilirdim. Mehmet abi sağolsun bu konuda istişare yaptık ve beni bu yanlışdan dönderdi vazgeçtim. İnşallah ekonomik rahatlama olursa ucx e yakışır bir preamp ile daha iyi olacak kısmet bakalım. Şimdilik bu şekilde devam edeceğim.

Sizede teşekkür ederim aklımdan geçenleri açık olarak yazsaydım sizde beni uyaracaktınız bu konuda eminim çok sağolun.

Bu arada yazmayı unutmuşum Audient İD 44 planlıyordum.
Saygılar
En son averen tarafından 15 Haz 2019, 22:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

İyi ki almamışsınız, ben Audient daha üst modelinide kullandığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki çok iyi bir kart. Amma iş Apogee, Rme, universal audio ve de antelope audio farklı klasmanlardaki ses kartlarıyla mukayeseye gelirse audient gibi güzel bir karta da ayıp etmiş oluruz.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=Tanerongunyzb;48096]İyi ki almamışsınız, ben Audient daha üst modelinide kullandığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki çok iyi bir kart. Amma iş Apogee, Rme, universal audio ve de antelope audio farklı klasmanlardaki ses kartlarıyla mukayeseye gelirse audient gibi güzel bir karta da ayıp etmiş oluruz.[/QUOTE]

Hocam Kesinlikle doğru, bir önceki mesajında dediğin gibi insan böyle bir yanılgıya düşebiliyor demek ki iyiki ilanı koyar koymaz müşteri çıkmadı :)
tezcankoray
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Studio One 4.5
Has thanked: 32 time
Been thanked: 16 time
İletişim:

Mesaj gönderen tezcankoray »

[MENTION=2076]averen[/MENTION]
konu başlığını "satıldı" olarak değiştirdim.
Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: https://soundcloud.com/tezcan-3/
YouTube: https://www.youtube.com/c/TezcanKoray
Instagram: https://www.instagram.com/tezcan.koray/
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=tezcankoray;48100]@averen
konu başlığını "satıldı" olarak değiştirdim.[/QUOTE]

Teşekkür ederim Tezcan.

“Satılık” sayfasına dön