Kalitelimidir bilmiyorum.

Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

[video=youtube;Ot6pSrKT1oc]https://www.youtube.com/watch?v=Ot6pSrK ... KT1oc#t=22[/video]

Bu da hoşuma giden performanslardan.
[video=youtube;pLxrTc0ILAI]https://www.youtube.com/watch?v=pLxrTc0ILAI[/video]

En son Seyit ÖZTÜRK tarafından 10 Oca 2016, 16:50 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

Seyit'ciğim her ikisi de gayet güzel.

Europa , Santana'nın zaten artık klasikleşmiş ve müzik tarihinde yerini almış bir parçası.

İkinci videodaki soloyu çalan eleman da acaip yardırıyor ama. Süper çalmış. Bu video beni biraz geçmişe götürdü. Uzun yıllar önce bu tarz sokak müzisyenlerini Cenevre'de görmüştüm. Türkiye'de o yıllarda daha sokak müzisyenliği şimdiki gibi yaygın değildi. Sokaklarda pek müzisyen göremezdin. Dolayısıyla orada gördüğüm sokak müzisyenleri beni çok şaşırtmıştı. Hatta bu videodaki gibi ; İspanyol ve Latin ezgileri çalan bir gruba denk gelmiştim ve yarım saat adamları hayran hayran seyretmiştim. Hiç unutmam. :)

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

Rumba dinlersin, Santana dinlersin, Jazz, Rock, vs.. dinlersin.

İnsanları dinlersin, bitmez tükenmez koşuşturma ve dertleri, mavraları dinlersin, şaka ve gülüşleri...... Sonra bir şey olur. Ansızın bütün çıplaklığı ile tüylerin ürperircesine,bir şeyler hissedersin.

Umurunda değildir,ne anlatmak , ne dinlemek istersin, sözün bittiği yerdir. Belki içinde huzur ve sevgiyle karışmış eskiye özlem. Bir de..............

[video=youtube;Beo00O6ugyM]https://www.youtube.com/watch?v=Beo00O6ugyM[/video]

En son Seyit ÖZTÜRK tarafından 11 Nis 2016, 23:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
yiğitcan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen yiğitcan »

Her müzik, zamana mekana ve o anki his durumuma göre değişiyo bende. Yani en sevdiğim şarkılar bile, öyle bi an geliyo ki hiç bir etki yapmıyor, bazen güzel bir şiir dinlemek mesela alıp götürüyor herşeyi ...

nacib
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 15 time
Been thanked: 28 time
İletişim:

Mesaj gönderen nacib »

[QUOTE=Seyit ÖZTÜRK;38202]Rumba dinlersin, Santana dinlersin, Jazz, Rock, vs.. dinlersin.

İnsanları dinlersin, bitmez tükenmez koşuşturma ve dertleri, mavraları dinlersin, şaka ve gülüşleri...... Sonra bir şey olur. Ansızın bütün çıplaklığı ile tüylerin ürperircesine,bir şeyler hissedersin.

Umurunda değildir,ne anlatmak , ne dinlemek istersin, sözün bittiği yerdir. Belki içinde huzur ve sevgiyle karışmış eskiye özlem. Bir de..............

Topraktır işte, çeker arkadaşım...
Hani bir şehirler arası otobüstesindir de sabah olmak üzeredir ya.
Kaptan bir türkü koyar o ara teybe. Işıklar yanar. Az kalmıştır memlekete bilirsin.
İçin kıpır kıpır eder. İşte öyle dinledim...

“Kaliteli Müzik Dinlemek” sayfasına dön