TC Electronic VoiceLive

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

TC Electronic VoiceLive

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

[video=youtube;j4Tims6dENY]http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4Tims6dENY[/video][video=youtube;-tsikdDsLNQ]http://www.youtube.com/watch?v=-tsikdDsLNQ[/video]Ch.

En son Cho®dSolo tarafından 02 Şub 2013, 11:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
DreamSongs
Müdavim Üye
Müdavim Üye

TC Electronic VoiceLive

Mesaj gönderen DreamSongs »

Hocam güzel alet benim gibi şan özürlü insanların işine yararmı bilinmez...Belki videonun bir bölümünde Aydilge'nin sesini erkek sesi yaptı bu özellik benim karga sesime etki edebilir :D

Birde Aydilge bence Türk müziğinde daha iyi yerlere gelmeli...Bekliyoruz...

[align=center][SIGPIC][/SIGPIC][/align]

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

TC Electronic VoiceLive

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Arkadaşlar birkaç hafta önce Ankara Hayal Kahvesinde sahne alan bir grubun solistinin bu cihazı ustalıkla kullanımına şahit oldum...
Hatta sahneye çok yakın olduğum için solistin yaptığı manevraları da rahatlıkla görebildim. Solist performansları açısından etkileyici, doğru preset yada ayar seçimleri ile hatta büyüleyici işler çıkarabiliyor...
Tabii bu cihazın asıl kullanım alanı "Voice Live", kayıtlarda ne yapar bilinmez...
Acilen bir kobaya ihtiyacımız olacak...:cool:

Ch.

Can
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
İletişim:

TC Electronic VoiceLive

Mesaj gönderen Can »

Aaa, bende bu ürün de var, Bahadır abinin konusunu görmeseydim Stüdyo sayfama yazmak gelmeyecekti aklıma :)

Benim açımdan en büyük eksisi, condenser mikrofon için fantom power desteğini cihazın menüsünden aktif etmek gerekiyor, adamlar bir anahtar koyma gereği duymamışlar. Ekranı okumak zor oluyor.
Bu arada, içerisinde birçok gitar preset'i de bulunduğu için, bağlama takıp güzel sesler yakaladığım da oldu..

RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

“Processor” sayfasına dön