FL Studio 11 Tanıtım ve İnceleme

sefa95
İletişim:

Mesaj gönderen sefa95 »

Arkadaşlar bakın bu program sayesinde yapabileceğiz bazı şeyleri Alt konuda görebilirsiniz ama ben bu konuda görebilirsiniz ancak dedim ki bide programı tanıtalım ancak uyarıyorum aşağıdaki videoda biraz yüzeysel gösteriyor ancak daha alakalı ve geniş videolar yakında gelecek ve bu proograma merakı olanlar arkdaşlar bana ulaşabilir :)

[video=youtube;z_Pz4n2SIbA]http://www.youtube.com/watch?v=z_Pz4n2SIbA[/video][video=youtube;Cj1jyehQm0I]http://www.youtube.com/watch?v=Cj1jyehQm0I[/video]

Yms
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Yms »

fruityloops karışık ama güzel bir program. 9 kullanıyorum bende değişiklikler çok olmasada vardır yine yeni numaraları .

[align=center]Resim
Hayatın Anlamı Galatasaray ![/align]
sefa95
İletişim:

Mesaj gönderen sefa95 »

Genelde arayüzünü değiştiriyor ama mantık aynı birde yeni vst ve drum kit setleri geliyo tabii :)

wwqmicky

Mesaj gönderen wwqmicky »

videoda biraz yüzeysel gösteriyor ancak daha alakalı ve geniş videolar yakında gelecek ve bu proograma merakı olanlar arkdaşlar bana ulaşabilir???

raza
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

Her ne kadar sebebini kendimde bilmesemde bu program bana çok itici geliyor..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

Kambersiz düğün olmaz; bide biz yorumda bulunalım.

Güzel program.Herkesin sevdiği bir program var.Amaca ulaşmaksa önemli olan; hangi yoldan gidildiğinin önemi fazla değil.
Kimi Protools,logic,cubase,ableton,samplitude,studio one,reason,sonar,harrison,btwig,ardour,fl studio.

Müzik zevk işidir.Bu işlerle uğraşmakta.

“FL Studio” sayfasına dön