Zuhal Müzik

Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Zuhal Müzik

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

Aslında şimdiye kadar ciddi bir alışverişim olmadı Zuhal Müzik den...
Ama hem olumlu hem de olumsuz şeyler yazabilecek durumdayım...
Tünel deki mağazayı sanırım İstanbul'a her gittiğimde ziyaret ediyorum mutlaka.Duruma göre enstruman satış yada müzik kayıt ürünleri bölümünü...
En alt katta bulunan müzik kayıt aletleri bölümünü ve ilgilenen arkadaşı seviyorum. İlgileniyorlar, yardımcı oluyorlar.Oturup muhabbet dahi edebiliyorsunuz. Hatta bir keresinde konnekt6 yı bilgisayarı bağlatıp dahili efektlerini incelemiştim. Bir kurulum sorunu oldu.Adam yaklaşık bir saat uğraştı bana gösterebilmek için...:)
Bunun haricinde giriş katında ensturumanları da yerinde çalarak incelemenize müsaade ediyorlar.Anlatıyorlar...GW8 incelememizde Serkan Bey 2 saat üşenmeden anlatmıştı cihazı bize...
Bilgi seviyeleri de oldukça yeterli...
Ancak yaşadığım 2 tecrübede İzmir Zuhal Müzik için ve online şube için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.
Elektro klasik gitar alırken washburn marka bir gitar beğenmiş ve online işlemleri tamamlamıştım.bir de yanında mikrofon sehpası almıştım, yaklaşık 4 yıl evvel...Aradan 3 gün geçip ses seda çıkmayınca, telefon ettim.
Siparişini verdiğim gitarın elllerinde olmadığını şu an adını hatırlayamadığım bir yerden getireceklerini söylediler.Bunu ne zaman yapacaklarını sorduğumda ise net bir cevap alamadım.Madem elinizde bulunmuyor, neden internet mağazasında duruyor dediğimde ise yine eveleyip gevelediler...Bunun üzerine satışı iptal ettim.(ki bu da sıkıntılı bir iade süreci yaşattı bana) Mikrofon sehpası ise birkaç gün sonra altında bulunan alt tabla olmadan geldi.Tekrar telefon edip parçası istedim, zar zor benim dürtmemle o da geldi birkaç gün sonra...
İzmir Zuhal Müzik şubesi ise yine 4 yıl önce ben uğradığımda tam bir komedi idi...Adam sattığı şeyin ses kartı olduğundan bile bihaber idi...Son derece ilgisiz, lafı ağzından kelpetenle aldığım aldığım adamları görünce, çıkıp gitmiştim...

al2
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Zuhal Müzik

Mesaj gönderen al2 »

[QUOTE=ChordSolo;16504]

En alt katta bulunan müzik kayıt aletleri bölümünü ve ilgilenen arkadaşı seviyorum. İlgileniyorlar, yardımcı oluyorlar.Oturup muhabbet dahi edebiliyorsunuz.
[/QUOTE]

Kesinlikle katılıyorum..

http://soundcloud.com/al2yxl
Kara Deryalarda Bir Fenersin

Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Zuhal Müzik

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=ChordSolo;16504]
En alt katta bulunan müzik kayıt aletleri bölümünü ve ilgilenen arkadaşı seviyorum. İlgileniyorlar, yardımcı oluyorlar.Oturup muhabbet dahi edebiliyorsunuz. Hatta bir keresinde konnekt6 yı bilgisayarı bağlatıp dahili efektlerini incelemiştim. Bir kurulum sorunu oldu.Adam yaklaşık bir saat uğraştı bana gösterebilmek için...:)[/QUOTE]

Bahadır dostum, söylediğin şahıs büyük ihtimalle Melih Bey'dir. Zuhal'de bu işleri en iyi o biliyor zaten. Bahsettiğin muameleyi adamcağız her müşterisine yapıyor istisnasız. Enteresan bir adamdır. Bildiğim kadarıyla bir dönem SAE'de eğitmenlik de yapıyordu. Bilmiyorum hala yapıyor mu?

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro
Kullanıcı avatarı
Cho®dSolo
Administrator
Administrator
DAW: Cubase Elements 8, StudioOne 3.0
Has thanked: 108 time
Been thanked: 34 time
İletişim:

Zuhal Müzik

Mesaj gönderen Cho®dSolo »

yaşlı olan arkadaşı diyorsun sanırım Abi?
o ayrıldı oradan...

Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Zuhal Müzik

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=ChordSolo;16524]yaşlı olan arkadaşı diyorsun sanırım Abi?
o ayrıldı oradan...[/QUOTE]

Öyle mi? İlk kez duydum. Gerçi ben de epeydir Zuhal'in o mağazasına uğramadım. Yazık olmuş. Zuhal önemli bir adamını kaybetmiş o zaman.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

“Yurtiçi” sayfasına dön