Sol Klarnet Metodu

Clarinetist

Sol Klarnet Metodu

Mesaj gönderen Clarinetist »

[video=youtube;JkrYc8D31TI]http://www.youtube.com/watch?v=JkrYc8D31TI[/video]

Vbaran
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Sol Klarnet Metodu

Mesaj gönderen Vbaran »

Merhaba. Foruma hoş geldiniz. Kendinizi bize tanıtırsanız seviniriz. Bu forumda herkes aile gibi. Kim kimin ne kullandığını, hangi enstrumanları icra ettiğini az çok biliyor ve bu durum bilgi paylaşımı sırasında çok etkili oluyor. Sizi de tanırsak bu noktada kazancımız ve umarız kazancınız olur.
İyi forumlar dileriz.

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X - Zoom UAC-8 - Rode M3 Condencer - Vovox - Yamaha HS5 - Nektar İmpact LX88+
MoNoTeist
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Sol Klarnet Metodu

Mesaj gönderen MoNoTeist »

Foruma hosgeldiniz. Umariz hosca vakit gecirirsiniz.

Videoyu hizlica izlemeye calistim. Uzman TV tarzinda bir calisma mi yapmak istemisler, yada sorulari soran arkadas, klarneti calan kisiyi test mi ediyor anlayamadim tam olarak. Ama soru soran adamin sesini, daha onceden izledigim bir videoda gordugum bir klarnet sanatcisinin sesine cok benzettim. Ismini hatirlayamiyorum suan. Sorularindan zaten adamin klarnet hakkinda yeterince bilgisi oldugu anlasiliyor :)

Eger bu videoda gorunen arkadasi test etmek icin yapmissa gercekten sabirli bir arkadasmis. :) Ben gelemezdim acikcasi. O nedenle sanirim egitim amacli guzel bir video.

Tesekkurler paylasim icin.

[align=center]İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe[/align]

“Tuşlu / Nefesli / Vurmalı Enstrumanlar Forumu” sayfasına dön