Cubase-Novation İmpulse kullanan bakabilir mi?

Ünsal İçmez
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ünsal İçmez »

Selamlar.
İmpulse 49 aldım ama bi türlü ne yaptıysam transport ve faderları çalıştıramadım cubasede.
Bu ikiliyi kullanan biri bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim..

RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5
acaluka
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen acaluka »

Hocam ürünü Novation sitesine kaydedin, daha sonra Automap adlı yazılımı indirin, sanırım en son 4.1 versiyonu vardı. Zaten ürünü kayıt ettiğinizde orada "Downloads" diye bir sekme çıkıyor. Oradan bulabilirsiniz. Program sizi yönlendiriyor zaten rahatlıkla ayar yaparsınız. Bu arada Novation'ın son kıyağı Addictive Keys VSTI' ilerinden birisini ücretsiz veriyor. Ben de Impulse 61 kullanıyorum, oldukça memnunum. Yani tuşlar yarı ağırlıklı, fazla realistik değil ama idare ediyor. Fader, knob ve drum pad sayıları oldukça yeterli.

Ünsal İçmez
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Ünsal İçmez »

[QUOTE=acaluka;42317]Hocam ürünü Novation sitesine kaydedin, daha sonra Automap adlı yazılımı indirin, sanırım en son 4.1 versiyonu vardı. Zaten ürünü kayıt ettiğinizde orada "Downloads" diye bir sekme çıkıyor. Oradan bulabilirsiniz. Program sizi yönlendiriyor zaten rahatlıkla ayar yaparsınız. Bu arada Novation'ın son kıyağı Addictive Keys VSTI' ilerinden birisini ücretsiz veriyor. Ben de Impulse 61 kullanıyorum, oldukça memnunum. Yani tuşlar yarı ağırlıklı, fazla realistik değil ama idare ediyor. Fader, knob ve drum pad sayıları oldukça yeterli.[/QUOTE]

4.10 var şuan için ama ben gerçekten ya beceremedim ya bi sorun var bilemiyorum. Özelden yardım edebilirseniz sevinirim?

RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5

“Midi Klavyeler” sayfasına dön