Şok Dev Kampanya ! Kaçirmayin !

Berat33

Şok Dev Kampanya ! Kaçirmayin !

Mesaj gönderen Berat33 »

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz aç çok bir çok kişiyle tanışıyorum forumdan beni içinizde tanıyan arkadaşlar var ve benım mix ve mastering üzerine eğitim seti sattiğimi ve alan kişilerde tecrübelerimi ve yaptiğim milyonluk dinlenmiş şarkilarimida bilirler.Lafi fazla uzatmak istemiyorum...

Biliyorsunuz ki Dünya piyasadasinda yüzlerce VST PLUGİN firmasi bulunmaktadir ve UAD2 gibi analog üzerine dayili diye milleti yillardir soyup soğana çeviren bir apollo twin şirketi bulunmaktadir.Her plugin en az 2000 3000 bin TL denk gelmektedir ve dahada fazladir ve bu pluginler ses kartiniz olmadan çalışmaz.

ve dünyaca ünlü bir firma daha var ismi ACUSTİCA; bu firma UAD'in analog diye yediği milletin kerizlenmesini istemeyip bire bir analog hardware cihazlarin karakterini kopyalayip vstlere yansitabilen dünyaca ünlü ses mühendislerinin ve studiolarin yaptiği Pluginler bulunmaktadir.Fakat UAD-2 Bile kirildi *****lemesi yapıldi.Ama Acustica'nın kırılamadi..Neden ? Çünkü hiç bir analog hardware'in exploit codex'ini o proğramı yazan kişiden baska kimse kıramaz.Bu bir hacker mantiğidir.Ben açiği vermezsem benim sistemime kimse giremez ben açık koyarsam herkes girer.NEBULA ACUSTİCA bu sistemleri analog cihaz kullananlar çok iyi bilirler.Eskiden masalar NEBULA sistemleriyle çalışırdı ve dünyanın ilk vst üreten firmalar NEBULA Ve Acustica şirketleri. UAD antelope gibi firmalar sonradan çıkmadir.Ve sadece Adidas Nike Gibi isim yapmiştir.Analog Etki İle Uzaktan Yakından Alakasi Yoktur.Bizzat Kendimde TELETRONİX ve 1176 Cihaz bulunamakta.UAD İle karşilaştiriyorum.ALAKASİ BİLE YOK !! Milleti aaa varmiş gibi yedirdiler zamanında ve milletde hala yiyor.Bakın arkadaşlar ben ALTİN PLAK ALMİŞ ve instagramda beni dünyanın her yerinden takip eden ünlü prodüktörler bulunmaktadir yorumlar yapmaktadir.Herkes ile samimiyim.Belki sizlerin elinin ayağinin ulaşamayacagı yerlerdeyim ama asla kimseyi kendimden üstün görmedim çünkü öyle bir insan değilim.Hiç kimse benim umrumda olmaz der çekilirim kendi köşeme zaten tanınılıyorum yurt dişinda bu bana yeterli.Bu işler Diplomayla bu işin okulunu okumakla olmaz bunu unutun ! mixi ve mastering size kimse öğretemez sadece bilgisini verir.Siz antreman yaparak bunu öğrenirsiniz zamanla oturur.

Şimdi Gelelim asil mevzumuza:

1 tek tuşla bırakın UAD Antelop Audio'yu: bunların 50 60 70 100 bin Liralık cihazlarin soundlarını karşinizda sanki analog cihaz varmişcasina kullanmak istermisiniz ?
O zaman Benden size kampanya !! Türkiyede Acustica'yi kullanan sadece ben varim,Benden başka kimsede yoktur.Çünkü kimsede alacak para yok.Türkiyede olan bir kaç kişiye bu pluginleri ben sattim ve benim LİSANS'im ile kullanmaktadirlar.

Konu Şu: Yüzbinlerce lira döküp uad ve antelope gibi firmalarin sadece ses kartlarini alarak ve pluginlerını satin alarak bir sistem mı kullanmak istersiniz ? yoksa herhangi bir cihaza gerek duymadan her ses karti ile kullanmak mi ?

EVET Bende napıyorum biliyormusunuz?

Bire bir karşinizda analog cihazlara compressor eq preamplara 10 bin 20 bin 50 bin 100 bin TL yatiracağiniza sadece 2000 TL karşiliğinda herkese Kendi Lisansimi: 5 Yilliğina Kiralıyorum.
Diyelim 2000 TL olmayan arkadaşlar: 1000 TL - 2 Yilliğina kiralıyorum, 30'dan fazla analog hardware pluginlerini sizlere veriyorum...

Her birisinin fiyati şuanda: 1500-2000 TL'dir. 40 Plugin: 80.000 TL yapıyor.Siz satin almak isterseniz.
Ama ben satiyorum tamamini:
1000 TL: 2 Yilliğina !
2000 TL: 5 Yilliğina !
5000 TL: Ömür Boyu Kullanabilirsiniz !

Yapmaniz gereken tek şey: Bana bu siteden mesaj atmanız yeterlidir.Telefon Numarami vereceğim.SADECE Satin almak isteyenler iletişime geçsin...

NOT: Yapitğiniz mix ve masteringler - En az İhtimal olarak: 30 Katina çıkacaktir.Amacim En mükemmel soundlari çıkartmanızdır.Avrupada yaptiğim milyonluk soundların referanslarini atabilirim.

“Intruments Plug-Ins Genel” sayfasına dön