Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

-Sizin DAW programları ile yaptığınız demoları dinletebileceğiniz forum alanı,seve seve dinler ve yorumlarız...
Bu bölümde sadece digital kayıt programları ile yapılan demolar lütfen...
-Müzik kayıt teknolojilerini boşverip bizimle paylaşmak istediğiniz demoları da seve seve dinleriz...
Bu tip demolar "diğer demolar" bölümüne lütfen...

ulasyaramis
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ulasyaramis »

Mustafa Hocam sesinize elinize yüreğinize sağlık. Dinlerken dinlendim resmen.
Macbook pro Retina Mid14- Audient ID 44- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Warm Audio WA 87- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Arturia MiniLab Mk2- Logic proX
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 5 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=ulasyaramis;47625]Mustafa Hocam sesinize elinize yüreğinize sağlık. Dinlerken dinlendim resmen.[/QUOTE]

Çok sağol [MENTION=3304]ulasyaramis[/MENTION] bir miktar bile beğendiysen ne mutlu bana teşekkür ederim.
İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar yeni bir çalışmamı paylaşıyorum mastering adı altında yaptığım kısım biraz aceleye geldi umarım kötü olmamıştır. Herzamanki gibi eksik fazla olan herşeyi belirtirseniz sevinirim.

[video=youtube;Dyczmu1croM]https://www.youtube.com/watch?v=Dyczmu1 ... e=youtu.be[/video]
İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.
nacib
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 15 time
Been thanked: 28 time
İletişim:

Mesaj gönderen nacib »

Bence ne eksiği var ne de fazlası. Tam olması gerektiği gibi olmuş kardeşim.
Ellerine sağlık.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=nacib;47668]Bence ne eksiği var ne de fazlası. Tam olması gerektiği gibi olmuş kardeşim.
Ellerine sağlık.[/QUOTE]

Sabri abi çok teşekkür ederim.
Saygılar.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar merhaba, uzun bir aradan sonra yeni yaptığım çalışmayı paylaşıyorum, bu çalışmaya epey bir vakit harcadım diyebilirim, artık bu tarz projelerde pc can çekişmeye başladı özellikle latency sorunum beni çok zorladı sonradan aldığım tüm kayıtlarımda çok ciddi kesme birleştirme yapmam gerekti. Kulağınıza gelen iyi ve kötü yanları duymak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar sevgiler.

[video=youtube;A6V4aeh-j0Q]https://www.youtube.com/watch?v=A6V4aeh-j0Q[/video]
En son averen tarafından 02 Mar 2019, 16:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Tanerongunyzb
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 8 time
Been thanked: 19 time

Mesaj gönderen Tanerongunyzb »

Bence gayet güzel bir düzenleme olmuş her anlamada. Kişisel yorumum bu aslında ; birazda tercih meselesi belki ama vokalin söylediği kısımlardaki altyapı bir tık fazla olabilirmiş belki. Vokal çok net ve berrak, ama onu dolduran altyapı biraz sönük kalmış bence. Bu tabiki kişisel seçimde olabilir, ama vokal böyle sade kalmış gibi algılanıyor dinleyici tarafından. Naçizane yorumum tabi. Yüreğinize emeğinize sağlık arkadaşım.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=Tanerongunyzb;47735]Bence gayet güzel bir düzenleme olmuş her anlamada. Kişisel yorumum bu aslında ; birazda tercih meselesi belki ama vokalin söylediği kısımlardaki altyapı bir tık fazla olabilirmiş belki. Vokal çok net ve berrak, ama onu dolduran altyapı biraz sönük kalmış bence. Bu tabiki kişisel seçimde olabilir, ama vokal böyle sade kalmış gibi algılanıyor dinleyici tarafından. Naçizane yorumum tabi. Yüreğinize emeğinize sağlık arkadaşım.[/QUOTE]

Teşekkür ederim, vokalin yanlız kalma hissiyatının fakındayım aslında ve kesinlikle yerinde bir tespit pes vokallerle doldurup denedim bass gitar ve pes vokal inanılmaz kavga halinde oldular bende çıkardım. Yorum için teşekkür ederim.
özkan

Mesaj gönderen özkan »

Elinize sağlık gayet güzel olmuş. Dublesiz bağlamayı geniş duyurmak için nasıl yöntemler kullanıyorsunuz?
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[QUOTE=özkan;47738]Elinize sağlık gayet güzel olmuş. Dublesiz bağlamayı geniş duyurmak için nasıl yöntemler kullanıyorsunuz?[/QUOTE]

Teşekkürler, maalesef dublesiz bağlamayı geniş duyurmak neredeyse imkansız.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar merhaba tekrar umarım beğenirsiniz, herzamanki gibi eleştrilere açığım ????

[video=youtube_share;iepXnHu1Xtw]https://youtu.be/iepXnHu1Xtw[/video]
En son averen tarafından 19 Mar 2019, 17:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
hurdacilar

Mesaj gönderen hurdacilar »

Yüreğine sağlık... Çok güzel olmuş
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

[video=youtube;8U9hknjbzi0]https://www.youtube.com/watch?v=8U9hknjbzi0[/video]

[video=youtube;shrR7hbFZe4]https://www.youtube.com/watch?v=shrR7hbFZe4[/video]

Arkadaşlar merhaba tekrar, forumdan tanıştığımız kıymetli arkadaşım Kavalcı333 kullanıcı isimli Engin hocamın da eşliğiyle hücum kayıt yaptık.
averen
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen averen »

Arkadaşlar herkese iyi ramazanlar, yaklaşık 1 ay müzik yapmadım, yeter bu kadar boşluk dedim :) Değerli yorumlarınızı duymak isterim teşekkürler. Saygılar

https://www.youtube.com/watch?v=J7PHvy22UTY
En son averen tarafından 19 May 2019, 22:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Mehmet Uzunosmanoğlu
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 77 time
Been thanked: 43 time

Mesaj gönderen Mehmet Uzunosmanoğlu »

[QUOTE=averen;48020]Arkadaşlar herkese iyi ramazanlar, yaklaşık 1 ay müzik yapmadım, yeter bu kadar boşluk dedim :) Değerli yorumlarınızı duymak isterim teşekkürler. Saygılar

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 7PHvy22UTY[/QUOTE]

Ellerine sağlık Mustafa. Yaylı bağlama güzel olmuş. :)
Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

“Demo Laboratuarı” sayfasına dön