2018 yili kosgeb girişimci desteği ile ses sistemleri mağazasi ve iş plani örneği

Bize kendinizi ve basit olduğunu düşünseniz dahi stüdyo ve donanımınızı tanıtın...

Atölyeci

2018 yili kosgeb girişimci desteği ile ses sistemleri mağazasi ve iş plani örneği

Mesaj gönderen Atölyeci »

Nişanlım ile nasip olursa bayramdan sonra evleneceğiz.2016 yılında ben KOSGEB Girişimcilik Eğitimine katıldım ve KOSGEB Girişimcilik Eğitimi katılım belgesi aldım.
Biliyorsunuzdur KOSGEB bu aralar çok popüler ve herkese 50.000 tl hibe 100.000 tl faizsiz kredi desteği sunuyor bizim amacımız KOSGEB Girişimci desteği ile ses sistemleri satışı ve işletmede bir odada ise profesyonel ses kayıt işlemleri yapmak( nişanlım bu konuda uzman) bende KOSGEB Desteğini araştırıyorum bu görevde benim.
Burada belirttiğim alanda veya başka alanlarda KOSGEB Girişimcilik Desteği alan varmı ? KOSGEB süreci nasıl işliyor bilgisi olan var mı ? konu hakkında kosgeb'e gittim fakat tam bir bilgi alamadım,inetnette yer alan bilgileri okudum internet kosgeb dolandırıcıları ile dolmuş ve kosgebde danışmanlara aracılara gitmemiz konusunda bizi uyarıyor.KOSGEB başvurus için sizin veya yakınlarınızın destek aldığı tanıdık güvenilir ve kimse yok mu ? Teşekkür ederim.

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
DAW: Cubase Elements 9
Has thanked: 14 time
Been thanked: 6 time
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

Proje yazacak kişinin düşündüğünüz alanı iyi bilmesi lazım,
Bende zamanında yapmak istedim olmadı.
Bildiğim kadarıyla ( son gelişmeleri bilmiyorum) Kosgep reklamcılık sektörüne onay veriyor ama müzik sektörüne vermiyor.

Bizzat Kosgep müdürlüğüne gidip sorun, emin olmadan hareket etmeyin, proje onaylanmadan masraf yapmayın.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
...----Herşeyin bir Sebebi Var----...
Atölyeci

ses kayıt stüdyosu için destek sunmuyormuş fakat ses kayıt ve müzik ürünleri satış işletmelerine destek sağlıyor. Biz başladık bakalım ne olacak gelişmelerden sizleri haberdar edeceğim.İyi günler.

al2
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen al2 »

Öncelikle sermayeniz olması lazım. Tüm harcamalarınızı proforma fatura ile kabul etmiyorlar. Siz harcama yapıyorsunuz sonra size eşit olmayan taksitlerle harcamalarınızı ödüyor. Ancak dediğim gibi eşit taksitlerle değil bir ay misal 1.000 Lira ödeme yaparken diğer ay 15.000 Lira ödeme yapabilir. Benim arkadaşımdan öğrendiklerim bu kadar. Bol şans.

http://soundcloud.com/al2yxl
Kara Deryalarda Bir Fenersin

Atölyeci

İş yerini kurduk sayılır, 1-2 haftaya herşey tam yerli yerine oturacak kosgeb 2 e işler güçler tam oturunca başvuru yapacağız.

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Atölyeci;46205]İş yerini kurduk sayılır, 1-2 haftaya herşey tam yerli yerine oturacak kosgeb 2 e işler güçler tam oturunca başvuru yapacağız.[/QUOTE]Yeni sistem de başvuru onaylandıktan sonra işyeri ni kurabilirsiniz, başvuru süreci yorucu vede uzun oluyor.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 http://www.abdulcelil.com
Atölyeci

Arkadaşlar kosgeb girişimci desteği başvurularınız için sizde danışmana gitmek istemiyor ve kendi iş planınızı hazırlamak istiyorsanız bu sitede farklı farklı işler için ve kanımca yararlı bir çok kosgeb girişimci iş planı örneği var http://www.isplaniornekleri.com benim işime yaradı.İsteyen bakabilir, örnek iş planı varken neden danışmana gidip para vereyim ki ? İş planı örneğine bakıp kendi projemi kendim yazarım.Sizede yararı olur diye düşündüm.

EsbaB
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen EsbaB »

[QUOTE=Atölyeci;46308]Arkadaşlar kosgeb girişimci desteği başvurularınız için sizde danışmana gitmek istemiyor ve kendi iş planınızı hazırlamak istiyorsanız bu sitede farklı farklı işler için ve kanımca yararlı bir çok kosgeb girişimci iş planı örneği var http://www.isplaniornekleri.com benim işime yaradı.İsteyen bakabilir, örnek iş planı varken neden danışmana gidip para vereyim ki ? İş planı örneğine bakıp kendi projemi kendim yazarım.Sizede yararı olur diye düşündüm.[/QUOTE]Başvuru işlemini bitirdiniz mi? Aşamaları burdan sizinle takip etmek istiyorum, umarım sizi yormadan olumlu sonuçlarlar.

Birde yazmaktan çok hesapları doğru ve inandırıcı girebilmek daha önemlidir buna da dikkat etmekte fayda var.

“Siz ve Stüdyonuz” sayfasına dön