Acustica Nebula 3 Pro & Acqua Plugins

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Bestematik »

Ben Nebula yı satın almıştım 1 sene kadar önce..Alex B. ve Henry Olanga larıda edinmiştim..Ancak benim i5 22 GB ram li imac resmen dumura uğradı..Çatır çutur sesler gelmeye başladı..Artık kullanmıyorum..Hatta burada bir başlık açıp bazı sound test leride paylaşmıştım vakti zamanında..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Valla ben mac dağılınca format atıp sonrada programı lisan bilgileriyle birlikte bir usb ye atmıştım..Şimdi o usb yi de bulamıyorum..Canım çekti şimdi sen anlatınca..Tekrar deneyeyim dedim..Gördünmü bak şimdi..:(

Bu arada Eser hocam kısaca Slate Digital VCC dende bahsedermisin biraz..Onuda çok almak istiyorum ama acaba waves NLS veya Sonimus Satson ile arasında fark varmı merak ediyorum..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips
Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

O kadar çok plugin var ki arasında kayboluyor insan..Takip bile edemiyor..

Console Emulation lar her zaman ilgimi çekiyor..Ama bazende kendi kendime Vcc-Nls-Satson-Cs1v vs vs uğraşacağına bir summing mikser al rahat et diyorum..Sonuçta bu pluginlerin amacı aslında summing mikser ile aynı yanılmıyorsam

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

[QUOTE=eser karaca;28087]120V SPL NEOS hayallerim arasında. Çok maliyetli şu an.
Videos: Sound Performance Lab[/QUOTE]

Mixdream XP yi hiç test etme imkanın oldumu bilmiyorum ama oda çok iyi..Ben aradaki farkı duyunca dumura uğramıştım..O fiyattaki aletten nasıl bu kadar fark olur diye..

Bestematik
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Yanlız aralarındaki fiyat farkı kadar sound da fark varmı o tartışılır..Çünkü aralarında 1 adet manley massive passive kadar fiyat farkı var..

siyahitin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Has thanked: 3 time

Mesaj gönderen siyahitin »

Baya eski bir konu ama Cubase üzerinden açmak için nebulayı daha sade nasıl anlatabilirsiniz ?

prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I[MENTION][/MENTION]]
siyahitin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ben programı kurdum çalıştırdım fakat cubase içinde göremiyorum. Çalışma prensibi sanırım Waves Q-Cloneun daha teknolojik ve gelişmiş biçimi. Videolarda serverlarla bir şeyler yapıyorlar pek anlayamadım. Belki de bildiğimiz insert kısmından kullanılamayan bir şey şeydir.Siz yazmışssınız vectorlar vectorlara programlar programlara diye ama genel prensibini tam kavrayamadım ve şimdi anlatabildiysem ve bir cevabınız varsa şimdiden teşekkür ederim.

prodipe pro 5 / roland quad capture 55 / isa one preamp /rode nt 1-A / CUBASE 5 / Fender/ planet waves kablo[/I[MENTION][/MENTION]]
siyahitin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Çok teşekkür ederim ilginize. Bunun üzerinden tekrar deneyeceğim:)

siyahitin
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Bunu dediğiniz gibi yaptım açıldı teşekkürler. Yalnız bende ki free olan nebula. Diğer harici indirdiğim hiç bir şeyi içinde henüz açamadım. Nebulanın içinde ne varsa onunla bakabildim bir şeylere. Youtube videolarında farklı pluginler üzerinden bunu çalıştırıyorlar sanırım.Bu daha farklı bir yöntem mi ? Bilginiz var mı ?

“Instruments Plug-Ins Tanıtımları” sayfasına dön