Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri) albümü çıktı.

Müzik dünyasından haberler bu bölümde...

Murat Engin
Has thanked: 1 time
İletişim:

Mesaj gönderen Murat Engin »

Merhaba,

Azerbaycan'da yayınlanan filmimizin soundtrack albümü ''Murat Engin - SADECE SEV (Orijinal Film Müzikleri)'' MEYA Müzik etiketiyle bu gün çıktı. Aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Umarım bir gıdımda olsa lezzet alırsınız. Sevgiler tüm dostlara...Murat.

https://www.turktelekommuzik.com/#/albu ... i)_-503235

https://play.spotify.com/album/4zH4cxR4Dd5YmOMAP1Utrc

https://itunes.apple.com/tr/album/sadec ... 1214364566

[ATTACH=CONFIG]228[/ATTACH]

Dosya ekleri
COVER-SADECE-SEV1.jpg
COVER-SADECE-SEV1.jpg (40 Byte) 1580 kere görüntülendi
Seyit ÖZTÜRK
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 13 time
Been thanked: 21 time

Mesaj gönderen Seyit ÖZTÜRK »

Murat bey 30. sn de olsa hepsini dört arkadaş beraber dinledik.Dinletirken konusunu parça ismini dahi söylemedim.Ansızın bu müzik sizi hangi ortamda nasıl hissettirdi.
Diye sordum ve Ölüm yalnızlığı müziğini dinleterek cevapları ayrı ayrı aldım.Kimse birbirlerinin cevabını duymadı. İş yerinde basit pc hoparlörü ile dinlettim.
Tam bir kör testi gibi bir durumdu.

1- arkadaş mistik,kullanılmayan,terk edilmiş bir tren garında,havanın sisli,karanlık ve puslu olduğu bir ortamı tanımlayarak, girişin ürpertici sonunun dramatik olduğunu tanımladı.
2- arkadaş Cenaze töreni,ürkütücü,korku filmi,dram, kurtlar vadisi müziği gibi tanımladı.
3- arkadaş müzikle pek ilgili olmayan 40 yaş üstü bir arkadaş çocukken trt de pazar konserini seyrediyorum gibi oldu.Diye tanımladı.:)
4- Benim ölümde huzur da olmalı diye düşündüm.

En son Seyit ÖZTÜRK tarafından 15 Mar 2017, 20:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
nacib
Müdavim Üye
Müdavim Üye
Has thanked: 15 time
Been thanked: 28 time
İletişim:

Mesaj gönderen nacib »

Her biri adlarının uyandırdığı çağrışımları hakkıyla vermiş.

İyi ki paylaştınız. Sizi dinlediğime sevindim...

Elinize sağlık.

korg35
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen korg35 »

Low end ve low mid dengelerini ve reverb kullanımınızı çok beğendim.Başarılar dilerim.

Murat Engin
Has thanked: 1 time
İletişim:

Mesaj gönderen Murat Engin »

[QUOTE=Seyit ÖZTÜRK;42878]Murat bey 30. sn de olsa hepsini dört arkadaş beraber dinledik.Dinletirken konusunu parça ismini dahi söylemedim.Ansızın bu müzik sizi hangi ortamda nasıl hissettirdi.
Diye sordum ve Ölüm yalnızlığı müziğini dinleterek cevapları ayrı ayrı aldım.Kimse birbirlerinin cevabını duymadı. İş yerinde basit pc hoparlörü ile dinlettim.
Tam bir kör testi gibi bir durumdu.

1- arkadaş mistik,kullanılmayan,terk edilmiş bir tren garında,havanın sisli,karanlık ve puslu olduğu bir ortamı tanımlayarak, girişin ürpertici sonunun dramatik olduğunu tanımladı.
2- arkadaş Cenaze töreni,ürkütücü,korku filmi,dram, kurtlar vadisi müziği gibi tanımladı.
3- arkadaş müzikle pek ilgili olmayan 40 yaş üstü bir arkadaş çocukken trt de pazar konserini seyrediyorum gibi oldu.Diye tanımladı.:)
4- Benim ölümde huzur da olmalı diye düşündüm.[/QUOTE]

Merhaba Seyit Bey. Ölüm Yalnızlığı isimli müziğin geçtiği sahne '' Yağmurlu puslu bir havada karısı için mucizevi şekilde kendini feda eden koca ve devamında kocasının öldüğü haberini alan kadın ve takibinde aşkla ölümün kaynaştığı sessizlik süresi '' şeklinde. Film fantastik öğelere sahip bir film. Arkadaşlarınızın yorumlarının oldukça isabetli olduğunu görüyorum. Paylaştığınız ve zaman ayırdığınız için teşekkürlerimi lütfen kabul ediniz.

[QUOTE=nacib;42881]Her biri adlarının uyandırdığı çağrışımları hakkıyla vermiş.

İyi ki paylaştınız. Sizi dinlediğime sevindim...

Elinize sağlık.[/QUOTE]

Merhaba Nacib Bey. Zarif yorumunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Çok memnun oldum.

[QUOTE=korg35;42884]Low end ve low mid dengelerini ve reverb kullanımınızı çok beğendim.Başarılar dilerim.[/QUOTE]

Merhaba [MENTION=3217]korg35[/MENTION]. Zaman ayırmanıza ve güzel dileklerinize çok teşekkür ederim. Bu tarz kompozisyonlarda alt frekanslar ve reverb tam bir baş belası olabiliyor. Beğenmenize çok mutlu oldum.

“Haberler” sayfasına dön