NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 2642 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.

Sonuç: Demo Konuları tek tek mi, toplu olarak mı açılsın?

Katılımcı sayısı
8. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Her demo için ayrı konu açalım

3 37.50%
  • Toplu demo konularına devam edelim

5 62.50%
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Toplu Demo Konuları...

Bu konu 3592 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Toplu Demo Konuları... 3592 Reviews

Konuyu değerlendir: Toplu Demo Konuları...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3592 kez incelendi.

Toplu Demo Konuları...

Arkadaşlar Ertan Abi toplu demo konularında yeni asıldığında demoların farkedilemediğini, bu nedenle her demo için yeni bir konu açılması gerektiğini ifade ediyor...
    Şimdi toplu konunun bizim için zararı ve faydaları var.Ertan Abinin ifade ettiği konu en önemli problem.Ancak bu şekilde olduğu zaman da düzen ve aradığımızı bulabilme şansına sahibiz...
    Fakat bu durum Allahın emri değil, siz nasıl istiyorsanız bundan sonra öyle yapalım.Fikirlerinizi yazarsanız sevinirim...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yaklasik 10 besteci her ay 3er beste asarsa bir sure sonra corba olur ortalik. Zaten her parca icin yeni baslik acilirsa bu sefer yine anlamayacagiz hangisi yeni. Sonucta ben eski bir parcaya da yorum atabilirim haliyle o eski parca yine en uste cikar.

Onerim : Konuya yeni beste asildiginda basligin yaninda belirtilmesi. Tarih vs atilabilir basligin yanina.

Bencede sorun değil siz üyelerimiz ne yönde fikir belirtirseniz uyarız...

Yalnız bir hatırlatma ; mesela Enym adlı üyenin (Ertan abi ) demo bölümünde yeni bir mesaj gördünüz muhtemelen yeni bir demo asılmıştır.Söz konusu en son yazılan mesaja direk ulaşmak için aşağıdaki resimde açıklandığı gibi hareket ediniz...

Bence Demo paylaşmak isteyen herkes kendi adına bir konu açmalı ve yeni demolarını da o konu altında yayınlamalı. Demo konusunda demosunu paylaşmak isteyen arkadaşların şuna da dikkat etmesi gerekli bence; paylaşılan demoya ne tarz bir eleştiri istiyor? teknik mi yoksa müzikal mi? Ya da başka bir şey mi? Demosunu asan arkadaşlar bu konuda da bir not yazarlarsa daha iyi olur.

Bence tek baslik olunca daha derli toplu duruyor ancak enym hocamin sikayetine de katiliyorum ayni konudan ben de sikayetciydim.

Ancak gecenlerde aklima su geldi: Yeni demoyu altyapi forumuna ayri baslik olarak koyabiliriz vokalsiz haliyle, demolar forumundaki baslik da derli toplu kalmaya devam eder. Benim kendimce buldugum cozum bu. Hatta su anda eski parcalarimin mikslerini gozden geciriyorum, duzeltip tek tek koyacaktim altyapi forumuna.

Bence de kişiye özel toplu bir konu devam etsin, ama eski paylaşımlarda güme gidiyor herkes ya başa yada sona bakıyor.Toplu devam edilsin herkeste imzasına "soundcloud" yada türevi ne kullanıyorsa bütün çalışmalara ulaşılabilecek bir kısayol koysun?

Müzik

İşin açıkcası ben de tek başlık devam edilmesi arzusundayım.Son konular kısmına dikkatle bakan bir göz yeni bir demo asıldığını zaten farkeder, en azından ben ediyorum şahsen...
    Dağınıklıktan pek hazzetmiyorum...
    Idonregister;altyapı bölümü zaten bu maksatla var, ama nihayi amacı sadece sitedeki demoların altyapılarının paylaşılması...

Ch.

Alıntı composer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklasik 10 besteci her ay 3er beste asarsa bir sure sonra corba olur ortalik. Zaten her parca icin yeni baslik acilirsa bu sefer yine anlamayacagiz hangisi yeni. Sonucta ben eski bir parcaya da yorum atabilirim haliyle o eski parca yine en uste cikar.

Onerim : Konuya yeni beste asildiginda basligin yaninda belirtilmesi. Tarih vs atilabilir basligin yanina.
    Bu öneri güzel bence de..hatta belki de en mükemmel çözüm olur, her türlü sıkıntıya çözüm.. Ama teknik olarak yapılabilir mi? Ona Bahadır ın karar vermesi gerekli.