+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 16 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Rode Firmasından Home Studio Çözümlemeleri...

Bu konu 4552 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...

Rode Firmasından Home Studio Çözümlemeleri... 4552 Reviews

Konuyu değerlendir: Rode Firmasından Home Studio Çözümlemeleri...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4552 kez incelendi.

Ogretici Rode Firmasından Home Studio Çözümlemeleri...

Paylaşıldı diye hatırlıyorum ama bulamadım...
    Doublebass dostumuzun da bu konuda bazı soruları olmuştu...
    Bu nedenle başlığı sabitliyorum, videolara göz atmakta fayda var...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ch.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu videolar gerçekten çok güzel, evim şahane'nin studyo versiyonu özellikle ayna ile yan taraftaki panelleri konumlandırması ve metre ile ölçerek monitörleri koyması çok güzeldi.

Aslında bizim compel akalın gibi firmalar böyle bir uygulama yapabilirler..Her ay 1 ev gibi bir mantıkla hareket edip yılda 12 eve giderler..Ne olacak ki..Yani 1 adet Rode NT1-A nın onlara maliyeti 350 Tl dir..2 bass trap 6 adet süngerin maliyetide taş çatlasa 150 TL..Toplam 500 TL..Geldim gittim derken 750 TL..Yılda 9 bin tl..Bu paranın enaz % 20 sini vergiden düşerler..Bu paraya doğru düzgün reklam bile veremezler..Bizim ülkemizde malesef bu tür şeyleri pek yapmıyorlar..Ya düşünemiyorlar, ya işlerine gelmiyor..

Alıntı Xtansion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında bizim compel akalın gibi firmalar böyle bir uygulama yapabilirler..Her ay 1 ev gibi bir mantıkla hareket edip yılda 12 eve giderler..Ne olacak ki..Yani 1 adet Rode NT1-A nın onlara maliyeti 350 Tl dir..2 bass trap 6 adet süngerin maliyetide taş çatlasa 150 TL..Toplam 500 TL..Geldim gittim derken 750 TL..Yılda 9 bin tl..Bu paranın enaz % 20 sini vergiden düşerler..Bu paraya doğru düzgün reklam bile veremezler..Bizim ülkemizde malesef bu tür şeyleri pek yapmıyorlar..Ya düşünemiyorlar, ya işlerine gelmiyor..
    evet çok mantıklı böyle sitelerde reklamlarını yapmış olacaklar vede parayla satın alamayacakları bir sempati, pozitif intiba bırakacaklar..

Compel i bilmiyorum ama Akalın baya bir satış yapıyor..Biraz önce ana sayfada sağ tarafta tanınmış isimlere sattığı malzemelere baktımda, sadece Gökhan Özen in aldıkları bile bir sevet yahu ..Adam sadece reverb e bile 10 bin ödemiş..Benim bildiğim Gökhan Özen aranjör değil ama sanırım kendini sonradan yetiştirip aranjör olmuş veya olmaya çalışıyor.

Arkadaşlar bizim distirbütör firmaların evde çalışan bireysel kullanıcılara yönelik herhangi bir planı olduğunu sanmıyorum, AKG'nin yurtdışı ile ülkemiz fiyatlarına bir bakın en az 3 kat fark var, SF müzik zaten konser organizasyonu yapan kişilere %40 indirim yaparak 40-50 milyarlık ürün satıyo, bizden yapacağı 200-300 lira karla uğraşmıyor. Bireysel bazda ürün satsa da en az 3 kat kar ediyor yani uğraştığına değmesinden fazlası var ortada. Sipariş vermeden önce arayıp iki saat dil döküyoruz az bi indirim almak için. Videolar konusunda da aslında ne var yani ayda bir kişinin studyosunda böyle bir düzenleme yapsalar, hem reklam olsa hem de insanlar faydalansa, büyük firmalar için para bile değil bu masraflar...