+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 8 ile 8 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Rode NT2-A Kargoda Bozuldu

Bu konu 309 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...

Rode NT2-A Kargoda Bozuldu 309 Reviews

Konuyu değerlendir: Rode NT2-A Kargoda Bozuldu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 309 kez incelendi.

Unhappy Rode NT2-A Kargoda Bozuldu

Herkese Selam

Rode NT2-A mikrofonumu satmak istedim ve kargoya verdim. Karşı tarafa giderken hasar görmüş ve gittiği yerden tekrar geri bana döndü.Görünürde pek bir şeyi yok mikrofonun ama kayıt alamıyorum. Mikrofonu nerde tamir ettirebilirim? İstanbul Kartal'da yaşıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Konu mostt4 tarafından (05 Temmuz 2019 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.

Compel muzikte yaptırabilirsin, sanırım sen Anadolu tarafındasın ama bu işin ehli onlardır. Adresi Duatepe Mahallesi, Ergenekon Caddesi No:113/A Şişli İstanbul

12Ancela, Orkunn Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hiç ses alamıyorsanız diaframın arkasında yer alan iki kablodan birisinde temazsızlık vardır. Öyleyse kolayca halledilir.

12Ancela, Tanerongunyzb Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase 10 Pro / Dell inspiron Ryzen 5 2500u with 8gb ram / Presonus Eris 4.5 / Steinberg ur22

Evet 1 kablo kopmuştu çok sorun değil umarım aşşağı yukarı fiyat nedir sizce bilen arkadaşlar yazabilirse sevinirim

Dostum Rode'lar 10 yıl garantili ve Compel ufak tefek tamiratları kullanıcı hatası bile olsa fiyat yansıtmadan hallediyor, Compel'le irtibata geçin yardımcı olacaklardır.

12Ancela Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Compel Müzik'le telefonda görüştüm teknik servis 1 hafta 10 gün sonra gelicekmiş sanırım izindelermiş.10 yıl garanti durumunu onlarda söyledi ama seri numarası gibi bir şey söyledi bende ürünü 2.el almıştım kutusuyla içerisinde sadece kullanım kılavuzu vardı herhangi bir fatura vb. bir şey yoktu mikrofonu aldığım kişiyede ulaşamadım.Şuan ne yapabilirim bu garanti durumu için veya uyguna yaptırabileceğim compel dışında başka bir yer var mı ?? yardımlarınızı bekliyorum

tezcankoray Şu üyeler, mostt4 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı mostt4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Compel Müzik'le telefonda görüştüm teknik servis 1 hafta 10 gün sonra gelicekmiş sanırım izindelermiş.10 yıl garanti durumunu onlarda söyledi ama seri numarası gibi bir şey söyledi bende ürünü 2.el almıştım kutusuyla içerisinde sadece kullanım kılavuzu vardı herhangi bir fatura vb. bir şey yoktu mikrofonu aldığım kişiyede ulaşamadım.Şuan ne yapabilirim bu garanti durumu için veya uyguna yaptırabileceğim compel dışında başka bir yer var mı ?? yardımlarınızı bekliyorum
    Seri numarası mikrofonun üstündedir zaten. O seri numarasıyla Compel'den teyit ettirebilirsiniz.

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Rode'nin kendi sitesinden kayıt ettiricektim seri numarasını falan girdim 10 yıllık garanti için uygundur dedi fakat garantiyi kaydetmek için satın alma tarihi ve satın alma kanıtı istiyor başka bi türlü halledebilir miyim acaba?
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu mostt4 tarafından (10 Temmuz 2019 Saat 01:05 ) değiştirilmiştir.