+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Stüdyomun son hali

Bu konu 979 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Stüdyomun son hali 979 Reviews

Konuyu değerlendir: Stüdyomun son hali

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 979 kez incelendi.

Stüdyomun son hali

Geçtiğimiz Mart ayında set-up'ımda yaptığım Pure2 ve SPL Director DAC değişimi ile şu anda sistemim monitörler hariç tüm bileşenleri itibariyle ; SPL'in 120V teknolojisi ile çalışan ve dolayısıyla birbiri ile %100 match eden bir ekipman parkuruna dönüşmüş durumda.

Bugün sağ olsun sevgili İskender Sesalan kardeşim ziyaretime geldi. Onunla hem sohbet ettik hem de yeni sistemimde çeşitli dinlemeler yaptık. Kendisi gelmişken hem set-up'ımın son halini görüntüleyelim hem de bir selfie çekinelim dedik.

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Alper35, averen, Can, EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, nacib, Orkunn, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (26 Mayıs 2019 Saat 00:14 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz Mart ayında set-up'ımda yaptığım Pure2 ve SPL Director DAC değişimi ile şu anda sistemim ; SPL'in 120V teknolojisi ile çalışan ve dolayısıyla birbiri ile %100 match eden bir ekipman parkuruna dönüşmüş durumda.

Bugün sağ olsun sevgili İskender Sesalan kardeşim ziyaretime geldi. Onunla hem sohbet ettik hem de yeni sistemimde çeşitli dinlemeler yaptık. Kendisi gelmişken hem set-up'ımın son halini görüntüleyelim hem de bir selfie çekinelim dedik.
    Havasını teneffüs etmek nasib oldu idiyse de imrendim
    Keşke yine beraber teneffüs etme şansım olaydı. İyi ki varsınız abim.

Allah herkesin gönlündeki setup ı kurmayı nasib eylesin.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Havasını teneffüs etmek nasib oldu idiyse de imrendim
    Keşke yine beraber teneffüs etme şansım olaydı. İyi ki varsınız abim.

Allah herkesin gönlündeki setup ı kurmayı nasib eylesin.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkür ederim Abdülcelil'ciğim. Temennine gönülden katılıyorum.

averen, EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Geçtiğimiz Mart ayında set-up'ımda yaptığım Pure2 ve SPL Director DAC değişimi ile şu anda sistemim monitörler hariç tüm bileşenleri itibariyle ; SPL'in 120V teknolojisi ile çalışan ve dolayısıyla birbiri ile %100 match eden bir ekipman parkuruna dönüşmüş durumda.

Mehmet abi, daha nice güzel sağlıklı ve bol müzikli günlerde kullan. Gerçekten çok üst düzey dinleme ortamına ve ekipmanına sahipsin bunlardan çok daha önemlisi, inanılmaz bir bilgi ve kulağa sahipsin ve bu özelliklerini herkesle paylaşarak ne kadar mütevazi bir insan olduğunu gösteriyorsun. Seni takdir ediyorum abi her şey gönlünce olsun her daim.

Saygılar

EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi, daha nice güzel sağlıklı ve bol müzikli günlerde kullan. Gerçekten çok üst düzey dinleme ortamına ve ekipmanına sahipsin bunlardan çok daha önemlisi, inanılmaz bir bilgi ve kulağa sahipsin ve bu özelliklerini herkesle paylaşarak ne kadar mütevazi bir insan olduğunu gösteriyorsun. Seni takdir ediyorum abi her şey gönlünce olsun her daim.

Saygılar
    Mustafa'cığım biraz abartılı olmadı mı sence ? O kadar da değil yani. Bana gelene kadar ne cevherler var memlekette. Ama yine de teşekkürler...

averen, EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (26 Mayıs 2019 Saat 02:16 ) değiştirilmiştir.

Mustafa'cığım biraz abartılı olmadı mı sence ? O kadar da değil yani. Bana gelene kadar ne cevherler var memlekette. Ama yine de teşekkürler...
    Mehmet abi inan içimden geleni yazdım, ben abartı olduğunu düşünmüyorum, ki bu ne kadar mütevazi biri olduğunun kanıtı

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, ANTELOPE DISCRATE 4 SYNERGY CORE, sE 2200 aII, ANTELOPE VERGE PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Selamlar,
    Nice yıllara,tadını çıkarın.Ne mutlu size.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, 12Ancela adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı 12Ancela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Nice yıllara,tadını çıkarın.Ne mutlu size.
    Teşekkürler Hikmet bey.

Tüm yorum yapan arkadaşlarıma içtenlikle katılıyorum.
    Mütevazi yaklaşımlarınız ve bilgilerinizle bize destek oluyorsunuz.
    Mustafa kardeşim az bile söylemiş...
    Sizi tanıdığım için mutluyum, İyi ki varsınız Mehmet Bey.
    Nice güzel günler dilerim.

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mehmet Abi hayırlı uğurlu olsun, güzel günlerde kullan.

Sakın ola benim demoları dinleme bu sistemle, mazallah tüm hatalarımı yüzüme söylersin

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...