+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sensiz Olamam (Ayten Alpman)- Demo

Bu konu 172 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

Sensiz Olamam (Ayten Alpman)- Demo 172 Reviews

Konuyu değerlendir: Sensiz Olamam (Ayten Alpman)- Demo

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 172 kez incelendi.

Sensiz Olamam (Ayten Alpman)- Demo

Ayten Alpman'ın söylediği parçayı Yamaha Genosla canlı kaydettim. İyi dinlemeler

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, yiğitcan Şu üyeler, keşanlı mustafa adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu keşanlı mustafa tarafından (15 Mayıs 2019 Saat 18:09 ) değiştirilmiştir.

Eline sağlık kardeşim.
    Ara sıra yap böyle güzel paylaşımlar da bizi eski güzel günlere götür.

keşanlı mustafa, Tanerongunyzb Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Güzel olmuş.Saund çok hacimli,elinize sağlık.Kayıtlar hakkında bilgi verirseniz seviniriz.Kolay gelsin.

keşanlı mustafa Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş.Saund çok hacimli,elinize sağlık.Kayıtlar hakkında bilgi verirseniz seviniriz.Kolay gelsin.
    Yamaha Genos arangerde recorla wav kaydedip bilgisayarda mp3 çe çeviriyorum. Üzerinde hiç bir edit yoktur.

Mustafa'cığım gayet güzel olmuş. Genos'un sound'u bir başka doğrusu. Şu anda arranger kéyboard pazarında hiç bir cihazın onun bileğini bükebileceğini düşünmüyorum.

keşanlı mustafa Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (18 Mayıs 2019 Saat 23:51 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Teşekkürler Mustafa abi.Elinize sağlık.
    Bu arada istediğiniz wav dosyasını gönderdim umarım işinize yarar.Tekrar kolay gelsin.

keşanlı mustafa Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Mustafa abi.Elinize sağlık.
    Bu arada istediğiniz wav dosyasını gönderdim umarım işinize yarar.Tekrar kolay gelsin.
    Teşekkür ederim aldım. artık bir demo yapmam farz oldu