+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Yurtdışına EFT /Havale (Yazılım için)

Bu konu 554 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Yurtdışına EFT /Havale (Yazılım için) 554 Reviews

Konuyu değerlendir: Yurtdışına EFT /Havale (Yazılım için)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 554 kez incelendi.

Yurtdışına EFT /Havale (Yazılım için)

Merhabalar,

Almanya'daki (Hamburg) bir firmadan ses paketi satın alacağım.
    Daha önce de oradan alışveriş yapmıştım, ancak o zama kredi kartı ile ödeme seçeneği vardı.
    Artık PayPal da yok.

1) Nasıl ödeme yapabilirim?
    2) Herhangi bir vergi (ÖTV-KDV) yükümlülüğüm oluyor mu?

Teşekkürler.

Alıntı Kahnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Almanya'daki (Hamburg) bir firmadan ses paketi satın alacağım.
    Daha önce de oradan alışveriş yapmıştım, ancak o zama kredi kartı ile ödeme seçeneği vardı.
    Artık PayPal da yok.

1) Nasıl ödeme yapabilirim?
    2) Herhangi bir vergi (ÖTV-KDV) yükümlülüğüm oluyor mu?

Teşekkürler.
    1-) Firmanın banka hesabına Türkiye'deki bir bankadan döviz transferi yapabilirsiniz veya Western Union ile döviz gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak her iki halde de ekstra bir transfer masrafınız ortaya çıkacaktır.

2-) Eğer ses paketini download yolu ile edinecekseniz herhangi bir vergi çıkacağını tahmin etmiyorum. Ancak paket size fiziki olarak posta , kargo vs. ile yollanacaksa vergi ( en azından KDV ) ödeme durumunuzun gerçekleşmesi büyük bir olasılıkla söz konusu olacaktır.

Kahnn Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Evet, 39€'luk transfer için 62TL (10€) talep ediyorlar. Firma TL ile ödeme kabul etseydi masrafı sadece 6,5 TL olacaktı.
    En azından -downloadable olduğu için- kargo/vergi masrafım olmayacak.

Teşekkür ederim.

Hangi ses paketini alacaksın arkadaşım, belki başka bir siteden almak için sana yardımcı olabiliriz.

Kahnn Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba,

Firma ile yazışmam sonucunda bana yapılmış özel bir teklif bu. Sadece firmanın kendi sitesinden alabiliyorum maalesef.
    Teşekkürler yine de.

Bu Konu için Etiketler