+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 22 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Uzun aradan sonra tekrar başlıyorum

Bu konu 2062 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...

Uzun aradan sonra tekrar başlıyorum 2062 Reviews

Konuyu değerlendir: Uzun aradan sonra tekrar başlıyorum

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2062 kez incelendi.

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay mustafa abim teşekkür ederim sağolasın abi 💕🤗

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağol kardeşim umarım sıkılmaz ve güzel müzikler yaparsın başarılar dilerim. En önemli nokta vazgeçmeyeceksin

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol kardeşim umarım sıkılmaz ve güzel müzikler yaparsın başarılar dilerim. En önemli nokta vazgeçmeyeceksin
    Ben asla vazgeçmem Mustafa abi çok şükür sizlerle olduktan sonra vazgeçilirmi hiç🤣😊🤗🤗

averen Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Gitarlarım yerde çantası içinde duruyordu yer kaplıyordu internete baktım duvara askı aparatlarına 50-150 tl arası birşey dedim kendim yapsam daha hesaplı gelecek birkaç borcum vardı parasındanda değil açıkcası böyle cik conlu şeyleri yapmaya hevesliyimdir. Neyse gitarların ölçülerini aldım klavye enini boyunu kasanın kaç cm olduğunu arkadaşımda demirci gidip baya uğraştık boyadık falan burda paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Herkese bol müzikli günler. 💕

averen, EsbaB, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Şu en soldaki elektro gitar var ya benim Aslan Han dan aldığım İtalyan malı eko marka ilk elektro gitarıma benziyor.
    doksanlı yıllardı sanırım. Az iş yapmadım onunla . Ağırdı biraz ama klavyesi sağlamdı.
    Onu satın aldığım gün bir Fender Stratocaster de vardı orada ama nedense ben bunu tercih ettim.
    Büyük bir ihtimal fiyatından dolayıdır.

Nice daha güzel stüdyolar ve orada geçireceğin müzikli güzel günler dilerim...

Sevgiler Kardeşim...

Resimleri görünce aklıma geldi işte...

averen, EsbaB, Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu nacib tarafından (24 Haziran 2019 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu en soldaki elektro gitar var ya benim Aslan Han dan aldığım İtalyan malı eko marka ilk elektro gitarıma benziyor.
    doksanlı yıllardı sanırım. Az iş yapmadım onunla . Ağırdı biraz ama klavyesi sağlamdı.
    Onu satın aldığım gün bir Fender Stratocaster de vardı orada ama nedense ben bunu tercih ettim.
    Büyük bir ihtimal fiyatından dolayıdır.

Nice daha güzel stüdyolar ve orada geçireceğin müzikli güzel günler dilerim...

Sevgiler Kardeşim...

Resimleri görünce aklıma geldi işte...
    Çok teşekkür ederim abi bende onu bi üniversite öğrencisinden aldım sıkışmış anfisi dahil 450 tl ye aldım anfisini sattım dandij diye markası cort g110 elektro gitar abi ben çok severek kullanıyorum cortun gitarlarını bilhassa ve akustk gitarıda yeni aldım 1.200 tl ye taşıma çantasıyla birlikte

nacib Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Son hali daha güzel olmuş. Aynı klavyenin 49tuşlusu var bende de. Ancak ne olduysa sol üstteki atama tuşlarını kullanamıyorum. Cubase 5 ve fl 20 var. Ekstra bir ayar yapmak gerekiyor mu kullanmak için?

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son hali daha güzel olmuş. Aynı klavyenin 49tuşlusu var bende de. Ancak ne olduysa sol üstteki atama tuşlarını kullanamıyorum. Cubase 5 ve fl 20 var. Ekstra bir ayar yapmak gerekiyor mu kullanmak için?
    Hocam ben hiç anlamıyorum ki klavyeden anlasam yardımcı olmak isterdim 👍

Tayfun merhaba kardeşim, elinize emeğinize sağlık. Bende birçok şeyi kendim yapmaya çalışırım genelde iyi yapmışsın. Bu arada dikkatimi çekiyor oda'nın durumunu bilmiyorum ama masanı odaya sağ ve sol eşit olacak şekilde ortalama imkanın varsa öyle yapmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun merhaba kardeşim, elinize emeğinize sağlık. Bende birçok şeyi kendim yapmaya çalışırım genelde iyi yapmışsın. Bu arada dikkatimi çekiyor oda'nın durumunu bilmiyorum ama masanı odaya sağ ve sol eşit olacak şekilde ortalama imkanın varsa öyle yapmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin.
    Mustafa abi merhabalar yorumun için çok teşekkür ederim fakat oda malum bir oda eksik mecburiyetten bu şekilde koymak zorundayım kışın soba kuruluyor yatak döşek malun köy kasaba bilirsin o yüzden bu şekilde hakaret etmek zorundayım akustik sünger falan alacagım şu borçları bi ödeyeyim oda olacak
    😉👍🤣🤣

averen Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Konu açmamak için burdan yazmak istedim arkadaşlar forumda kirlilik olmasın diye ben masamimın üzerini kaplamak istiyorum ses yalıtım süngeri ile konuştuk anlaştık 6m2 60 dns piramit süngere 310 tl dedi sizce komple kaplamak mantıklımı yoksa belirli yerlerimi kaplamamda fayda var gitarların arkasındaki duvarlardan bahsediyorum