+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bu videodaki kayıt akustik mi ?

Bu konu 197 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Bu videodaki kayıt akustik mi ? 197 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu videodaki kayıt akustik mi ?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 197 kez incelendi.

Bu videodaki kayıt akustik mi ?

Arkadaşlar merhaba, gezinirken bulduğum bu videodaki kaydın, akustik olduğu belirtilmiş, fakat dikkatimi çeken, 3 kanal akustik canlı yapılmış, daha sonra üzerine diğer enstrumanlar başarılı bir şekilde eklenmiş. Sorum aslında şu, baştan sona 187 bpm gidiyor müzik, metronom olsa idi kulaklıkların olması gerekirdi. Bu durumda nasıl oluyor da ritim kaçmadan, ayrıca bu kadar net bir kayıt alınabilmiş.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Evet hocam hücum kayıt ama , sonradan üstüne kemane ve bendir+ bass eklenmiş. Ama bağlamalar çok kaliteli. Benim bağlamamdan soldaki, Hacı Akpınar yapımı, kayıtta mükemmel ton alırsın. sipariş ettikten 2 yıl sonra teslim ediyor ama bağlama dünyasının godin'i olarak bilinir. ben askerdeyken 3 tane yaptırmıştım, bi araba parası bastım ama değdi

averen Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu durumda nasıl oluyor da ritim kaçmadan, ayrıca bu kadar net bir kayıt alınabilmiş.

APOGEE Symphony ses kartı

averen Şu üyeler, vengi adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Doğrudur ama ben soruma bir cevap bulamadım. Ses kartı ve bağlama tamam hatta burada AMS Neve kullanılmış kalite tamam. Benim merak ettiğim playback değil ise, ki değil bence metronomsuz nasıl bu şekilde bir kayıt alınmış ve üzerine metronomlu şekilde ritim eklenilmiş

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Bence ustalık tam da burada başlıyor. Bir yerden sonra metronom kafanızda çalıyor ve gerçeğe tamamen uygun. Gerçekten iyiyseniz Bir Eser okuyup sonradan üstüne ritim calabilirsiniz.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen Şu üyeler, fattik adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    TC İmpact Twin/ Yamaha Hs50m/ Bayerdinamic dt770 250 Ohm/ Neuman Tlm 102 + Rode Nt5 matched pair/ M-audio 49 Oxgen / i7-20Gb ram-120 Ssd/

Alıntı fattik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence ustalık tam da burada başlıyor. Bir yerden sonra metronom kafanızda çalıyor ve gerçeğe tamamen uygun. Gerçekten iyiyseniz Bir Eser okuyup sonradan üstüne ritim calabilirsiniz.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Fatih kardeşim aynen öyle doğru söyledin başkada yolu yok tutmasının.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... evet ses kartı oymuş ben kanalından ulaştım kendisine sağolsun ekipmanlarını söyledi ciddi ekipmanları var.

+ Yeni Konu aç