+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 15 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: ulasyaramis Çalışmaları

Bu konu 1406 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

ulasyaramis Çalışmaları 1406 Reviews

Konuyu değerlendir: ulasyaramis Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1406 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize, yüreğinize sağlık. Hücum kayıt olarak mı aldınız yoksa video'da playback mi var

Güzel bir yorum olmuş, eşinizin farklı renkte bir sesi var. Ağzını biraz kapalı kullanmasa bence akıp gidecek Bu parça tavrı itibari ile öyle mi tercih etti yoksa genel olarak mı böyle kullanıyor bilemiyorum tabi.

Eş ile yapılan çalışmadan daha keyiflisi yoktur heralde, tekrardan tebrikler

NOT: Kanalınıza abone oldum ben de

Saygılar,
    Tezcan
    Güzel yorumunuz için çok teşekkürler.

Eğlencesine hücum kayıt almıştık. Sonra dinledikçe kulağımıza çok hoş geldi ve video çekmeye karar verdik. Video playback

Eşim üniversitedeyken THM korosundaydı. Onun haricinde bir müzik eğitimi almışlığı ve sahne tecrübesi yok. Tercih değil sesini genel olarak böyle kullanıyor.

İnsanın hobilerini eşi ile yapabiliyor olması gerçekten çok keyifli birşey.

Not: Bende kanalınıza abone oldum

averen, Cho®dSolo, EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Macbook pro Retina Mid14- Steinberg UR 242- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Arturia MiniLab Mk2- Logic proX

Ulaş merhaba Dostum çok güzel bir çalışma olmus.Ama eşin ciddi anlamda seslere tam basıyor detone yok gibi şaşırdım valla benden tavsiye müzikle daha ciddi olarak uğraşsın.Sanada tavsiyem akustik gitarda bu tür parçalarda pena kullanman.Süperrrrrrr Devamını bekliyoruz

averen, ulasyaramis Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Çok hoş olmuş dostum...
    Gayet temiz, mütavazi, sade...
    Elinize sağlık...
    Benim iki kanal da üye oldu...

Ch.

averen, ulasyaramis Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok hoş olmuş dostum...
    Gayet temiz, mütavazi, sade...
    Elinize sağlık...
    Benim iki kanal da üye oldu...

Ch.
    Çok Teşekkür ederim ilginiz için sağolun.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulaş merhaba Dostum çok güzel bir çalışma olmus.Ama eşin ciddi anlamda seslere tam basıyor detone yok gibi şaşırdım valla benden tavsiye müzikle daha ciddi olarak uğraşsın.Sanada tavsiyem akustik gitarda bu tür parçalarda pena kullanman.Süperrrrrrr Devamını bekliyoruz
    İskender abi yorumun ve tavsiyen için teşekkür ederim. Aksilik olmaz ise düzenli video paylaşmayı düşünüyoruz

gitarist1975 Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Macbook pro Retina Mid14- Steinberg UR 242- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Arturia MiniLab Mk2- Logic proX

Muzikteknolojileri.net ailesi merhaba.

Youtube kanalıma eşimle yaptığımız yeni çalışmamızı yükledim. Umarım keyifle dinlersiniz.

Herkese iyi akşamlar Bol müzikli günler...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... İskender abi kusura bakma pena ile çalamadım

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: