+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 3 ile 3 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Studionuzda ihtiyacınız olan tüm yazılımlar

Bu konu 180 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...

Studionuzda ihtiyacınız olan tüm yazılımlar 180 Reviews

Konuyu değerlendir: Studionuzda ihtiyacınız olan tüm yazılımlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 180 kez incelendi.

Studionuzda ihtiyacınız olan tüm yazılımlar

İhtiyacınız olan bütün vst, au, vsti, loop, soundbank, DAW. Studio ve home studionuzda olması gereken bütün yazılımları profesyonel olarak yüklüyorum. Macintoshlarda bulamayacağınız VPS Avenger ve soundbankları sadece bende.

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

2 Hafta önce #1074 

Eğer satışı/devri mümkün olan lisanslı yazılımlar ise mesele yok tabii ki...

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

2 Hafta önce #1073 

Tolga Hocam, bizim forumda bu tip paylaşımlar yapılması, satışının yapılması, satışına aracılık edilmesini çok uzun zamandır yasakladık. Seni çok iyi tanıdığım için affına sığınarak açıklama yapmak gereği duydum. Affına sığınarak bilgi vermek istedim.

Alıntı tborucu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhtiyacınız olan bütün vst, au, vsti, loop, soundbank, DAW. Studio ve home studionuzda olması gereken bütün yazılımları profesyonel olarak yüklüyorum. Macintoshlarda bulamayacağınız VPS Avenger ve soundbankları sadece bende.
    Bu bahsettikleriniz kırık yazılım ise forumda bu tarz paylaşımlar yasaktır.

Cho®dSolo, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kırek kürek işlerine illaki herkes bir ucundan bulaşıyor ama bunları hem bedava indirip hem de satmak öncelikle etik değil, hem de ciddi yaptırımları var, çok fena tazminatlar ödersiniz benden uyarması. yani elinizde harddisk vs vardır, fiyata ekleme yapmadan arşivle birlikte disk satışa koyarsınız bunu bi nebze anlarız da sadece yazılımı satışa koyup satmak uygun değil. konu bu doğrultudaki açıklamanıza göre kapatılacak ya da güncellenecektir.

Cho®dSolo, nacib, Orkunn, Tanerongunyzb Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770