+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: MAC MINI Late 2012 Upgrade, 16 GB RAM, 256+256 GB SSD

Bu konu 343 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

MAC MINI Late 2012 Upgrade, 16 GB RAM, 256+256 GB SSD 343 Reviews

Konuyu değerlendir: MAC MINI Late 2012 Upgrade, 16 GB RAM, 256+256 GB SSD

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 343 kez incelendi.

MAC MINI Late 2012 Upgrade, 16 GB RAM, 256+256 GB SSD

Merhaba Arkadaşlar,

6-7 ay önce aldığım Mac Mini'yi bir türlü kurulum yapamadığım için satıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Windows makine toplayacağım.

Late 2012 model, upgrade edilerek 16 GB Ram takılmış durumda. 256 + 256 toplamda 512 GB SSD disk bulunmakta.

Cihaz orjinal kutusu mevcut. Tertemiz durumda.

Yanında Magic Mouse da mevcut.

Apple Klavye yok, ben Logitech Bluetooth klavye almıştım, isterseniz onu da 100 TL karşılığında verebilirim.

Cihaz için istediğim fiyat forum içi 3500 TL'dir. Sahibinden.com'da ilan vermedim henüz, öncelikle forum içi birisine gitsin istiyorum. MAC düşünenler bence kaçırmasın, çok iyi fiyat verdiğimi düşünüyorum.

Saygılar,
    Tezcan

EsbaB, Orkunn Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

6-7 ay önce aldığım Mac Mini'yi bir türlü kurulum yapamadığım için satıyorum. Hiçbir sıkıntısı yok. Windows makine toplayacağım.

Late 2012 model, upgrade edilerek 16 GB Ram takılmış durumda. 256 + 256 toplamda 512 GB SSD disk bulunmakta.

Cihaz orjinal kutusu mevcut. Tertemiz durumda.

Yanında Magic Mouse da mevcut.

Apple Klavye yok, ben Logitech Bluetooth klavye almıştım, isterseniz onu da 100 TL karşılığında verebilirim.

Cihaz için istediğim fiyat forum içi 3500 TL'dir. Sahibinden.com'da ilan vermedim henüz, öncelikle forum içi birisine gitsin istiyorum. MAC düşünenler bence kaçırmasın, çok iyi fiyat verdiğimi düşünüyorum.

Saygılar,
    Tezcan
    Merhaba hocam. Meraktan yazıyorum. Hangi konuda kurulum yapamadınız? Yardımcı olabilirim isterseniz.

tezcankoray Şu üyeler, Ünsal İçmez adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5

Alıntı Ünsal İçmez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam. Meraktan yazıyorum. Hangi konuda kurulum yapamadınız? Yardımcı olabilirim isterseniz.
    Hocam çok teşekkür ederim, sağolun yardım teklifiniz için. DAW kuramadım bir türlü (bu tamamen benden kaynaklı bir durum), dün Logic'i 6 saat uğraştıktan sonra kurabildim. Windows'a alışık olunca MAC farklı geldi. Müziğe ayırdığım kısıtlı vakitte kurulum ile uğraşmak sinirimi bozuyor. Bir de oyun PC lazım aslında, iki farklı PC bu kur fiyatları ile lüks gelecek. O yüzden ikisini bir arada yapmak asıl amacım. İşin farklı boyutları var yani

Teşekkürler,
    Tezcan

Orkunn Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çok teşekkür ederim, sağolun yardım teklifiniz için. DAW kuramadım bir türlü (bu tamamen benden kaynaklı bir durum), dün Logic'i 6 saat uğraştıktan sonra kurabildim. Windows'a alışık olunca MAC farklı geldi. Müziğe ayırdığım kısıtlı vakitte kurulum ile uğraşmak sinirimi bozuyor. Bir de oyun PC lazım aslında, iki farklı PC bu kur fiyatları ile lüks gelecek. O yüzden ikisini bir arada yapmak asıl amacım. İşin farklı boyutları var yani

Teşekkürler,
    Tezcan
    Evimde de stüdyomda da mac mini kullanıyorum. Ama windows kurulu bu iki makinede de. Dawlarda da problem yaşamıyorum. O yüzden kurulum için yardımcı olmak istedim. Nasıl isterseniz

tezcankoray Şu üyeler, Ünsal İçmez adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 çekirdekli model mi bu?
    i5 işlemcili model, 2.5 GHz. Dört çekirdekli i7 değil yani.

Ekran görüntülerini ekliyorum.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Aynı modeli ben 2013'ten beri kullanıyorum. İ7 işlemcili ve tüm özelliklerimiz aynı. Tek fark benim 512 GB SSD Diskim İntel marka ve tek parça.
    Şu güne kadar hiç bir kere bile problem yaşatmadı. Şiddetle tavsiye ederim Mac kullanmak bambaşka bir duygu. Alan kişi pişman olmayacaktır.

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X