+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sahneden Kayıt

Bu konu 349 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Sahneden Kayıt 349 Reviews

Konuyu değerlendir: Sahneden Kayıt

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 349 kez incelendi.

Sahneden Kayıt

Madem müzik teknolojilerinden uzak kaldık, sahneden çekimi paylaşayım dedim...
    C.tesi akşamları müzik yaptığımız mekandan cep telefonu kaydı...
    Sonu Ankara'nın bağlarına bağlansa da, kulaklık ile dinleyince fena değil...

Set Up: Yamaha Psr S750&Yamaha Mx49
    Godin Elektro Akustik

averen, EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray, ugur86, ulasyaramis, wade21 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Cho®dSolo tarafından (22 Kasım 2018 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

S750 loop meyanları çalsaymış iyi olacaktı.

Cho®dSolo Şu üyeler, keşanlı mustafa adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı keşanlı mustafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S750 loop meyanları çalsaymış iyi olacaktı.
    Abi, s770 çalıyordu da ne oldu ki?
    Abi, 4 farklı mekanda 4 farklı ses sisteminde her iki cihazı da tonlama yaparak denedim...
    Anlam veremediğim bir şekilde ucuza aldığım bu s750 bir üst modelini dövdü resme...
    Ritmlerin acc,bass ve davul alanlarında bariz bir netlik ve parlaklık var...
    Emo sesleri evet üst modellerde dahi iyi sample edilmiş ama, bu cihaz benim her işimi fazlasıyla gördü.
    Bir türlü satmaya kıyamadım...
    Üzerine mx49 u da ekleyince yaptığımız müziğe göre hakikaten iyi, en azından beni tatmin eden bir sound oluştu...
    Zaten daha fazla para vermem..
    Bir ihtimal denk getirirsem temiz bir s950 olur...

Ch.

keşanlı mustafa Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi, s770 çalıyordu da ne oldu ki?
    Abi, 4 farklı mekanda 4 farklı ses sisteminde her iki cihazı da tonlama yaparak denedim...
    Anlam veremediğim bir şekilde ucuza aldığım bu s750 bir üst modelini dövdü resme...
    Ritmlerin acc,bass ve davul alanlarında bariz bir netlik ve parlaklık var...
    Emo sesleri evet üst modellerde dahi iyi sample edilmiş ama, bu cihaz benim her işimi fazlasıyla gördü.
    Bir türlü satmaya kıyamadım...
    Üzerine mx49 u da ekleyince yaptığımız müziğe göre hakikaten iyi, en azından beni tatmin eden bir sound oluştu...
    Zaten daha fazla para vermem..
    Bir ihtimal denk getirirsem temiz bir s950 olur...

Ch.
    Yurt dışında da psr 900-910 ve 950 serilerinin tonunu daha iyi bulan var....Sahne performansın bayağı iyi....İnşallah seni dinlemeye gelirim....

Cho®dSolo, tezcankoray Şu üyeler, keşanlı mustafa adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bölüm 3...
    Müthiş (!) sesleriyle katılan izleyicilere teşekkürler
    Ses kartınızın ayrlarıyla oynamayın, orjinal seslerdir...

Ch.

keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: