+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 12 ile 12 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Kali Audio LP-6 (Yeni bir efsane doğuyor)

Bu konu 496 kez görüntülendi 11 yorum aldı ...

Kali Audio LP-6 (Yeni bir efsane doğuyor) 496 Reviews

Konuyu değerlendir: Kali Audio LP-6 (Yeni bir efsane doğuyor)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 496 kez incelendi.

Ne demek Mehmet abim, ben de sana teşekkür ederim, bilgi birikimini tarafsız ve evrensel örneklerle bize sunduğun için.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Alper35 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki her konuda zevler ve bakış açıları farklı olabilir ( maliyetin/maddi kaynağın engellediği veya zorunda bıraktığı durumlar hariç ) ama duyum konusunda Mehmet abinin nekadar isabetli kararlar verdiğine canlı şahidi olduğum için kulağına da tecrübelerine de güvenilmesi lazım diyorum, Mehmet abi iyiki varsınız; Allah hayırlı ömürler versin.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rica ederim Abdulcelil'ciğim. Ben en nihayetinde tecrübelerimi paylaşıyorum. Kısıtlı kaynaklara sahip olan bizlerin , hatalı seçimler ile kaynaklarının israf olmaması için elimden geldiğince bir takım ipuçları vermeğe çalışıyorum. Hepsi bu...

averen, EsbaB, keşanlı mustafa, Tanerongunyzb Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro