Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam selamlar, jbl lsr305'ler mk2 olarak güncellendi ve fiyatları eskisi gibi değil, thomann'dan vs alınabilirliğinin de iyice düştüğünü göz önüne alırsak fiyat/performans makası daraldı biraz. yurtiçi fimalardan almak durumunda olduğumuzu varsayarsak ben bu koşullarda fluid audio f5'leri öneririm. eski jbl mühendislerinin çalıştığı bir firma, karakter ve kalite olarak da benzer oldukları yazılıyor yabancı forumlarda. önden portlu olması bass duyumu açısından avantaj. yamaha msp5 de ikinci el bulabilirseniz kovalayın, onlar da güzel monitörler. ucuza düşebiliyor, hs7'ler de olur ama iyice uçtu fiyatları, ben 1650'ye satmıştım baharda, şimdi çifti 3 bini bulmuş mackie'lerin biraz makyajlı çaldığı yorumlarına çok rastladım, müzik dinleme vs odaklı alınabilir, mix için yanıltıcı olabilir. bir tane de referans kulaklık alıp, monitör+kulaklık orta yolunu bularak gitmeniz en sağlıklısı sayın hocam .
Beklemede yim hocam, haftaya kadar denkleştirebilirsem F5 te karar kıldım zaten.

Org maceramız da var, önceliği ona verdim.

Bugün tamamlayabilirsem Beylerbeyinde teslim alacak birini bulma problemi başlayacak

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi