+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 6 ile 6 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Muhteşem Plugin Acustica Audio Diamond Color Eq/Diamond Lift İncelemesi

Bu konu 789 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...

Muhteşem Plugin Acustica Audio Diamond Color Eq/Diamond Lift İncelemesi 789 Reviews

Konuyu değerlendir: Muhteşem Plugin Acustica Audio Diamond Color Eq/Diamond Lift İncelemesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 789 kez incelendi.

Muhteşem Plugin Acustica Audio Diamond Color Eq/Diamond Lift İncelemesi

Muhteşem Plugin Acustica Audio Diamond Color Eq/Diamond Lift İncelemesi

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İnceleme mi ? daha dün indirmişssin bugun video çekiyorsun ? diamondun üzerinde ki EQ kaç khzden baslıyor preamp var orada onun markasi ne kaç voltla çalışıyor bunları bılmeden luzumsuz video çekiyorsun.Acustica audioyu 4 yildir kullanıyorum diamondun sahibi olan luca ilede bizzat muhabbetım var böyle boş boş videolar çekeceksen insanlara hiç çekme yararli şeyler çek neyın ne oldugunu anlat plugin kullanmasını bılmıyorsun kafana göre frekans arttirip DB açıyorsun ? bir işi yapıyorsan adam gibi yap anlat insanlara.Yapamıyorsanda kalabalık etme.Ücretsiz demo sürüm indirmişssin anlatım çekiyorsun bir kere kanala attin compressor mix compressorü master değil master için geçerli o anladın mı kuzucuk ? oraya master compressorünü atacaksın çünkü arasında işlevsel frekans farki var.Ayrica Clipper anlatmıssın peak yapar diyorsun ? clipper o manada orada işlevini görmüyor harici bir analog cihazin renk verdiği clipper renk katmak amaçli orada peak yapmıyor sadece verdiğin color derecesinde uyarı göstergesi, fazla verirsen over der az verirsen birşey demez.Output'dan peak ölçersin. Adı üstünde çıkış frekansi. normal sesın bozulma yada soundu bozulma ihtimali ile alakası yok.Output gibi değil.Daha plugin tanımıyorsun gelmiş burada video çekiyorsun.EQ ARALIGI farklı bant arasında esnek tasarıma sahiptir diyorsun ? Esnek tasarım mı ? Farklı makinik işlev o esnek nedir ? Her makinik devrede farklı frekans açar.Kesme Frekansi dedin yerde 6 DB üzerinden başlangici 40 HZ mi ? Sakın o 40 Kz üzerinden gelip -6 DB indirip -20 HZ düşürme frekansi olmasin ?

Neyse ben daha fazla konusmak istemıyorum.Boş video çekmişssin. o güzel bu güzel diyorsun güzelliğine bakmıyor insanlar işlevine bakıyor daha plugini açıpda okumuslugun yok.dün indirip bugun inceleme video diyorsun insanlara açıkla neyın ne oldugunu ne işe yaradii detaylı anlat oraya adam preamp koymuş o preamp markasını bılıyormusun ? markasinda kaç DB arttiriyor ve hangi frekansdan itibaren devreye gidiyor bunu söylüyormusun.

Neyse ben sustum ısteyen begenır isteyen begenmez ama ACUSTİCA'yi Türkiye piysasinda tek kullanan benım.Ben oldugum ıcınde böyle saçma sapan bir anlatım videosu çektıgın ıcın kızdım adam gibi herşeyini bil ondan sonra videonu çek anlat ki insanlara faydan dokunsun...

Konu Berat33 tarafından (11 Ekim 2018 Saat 16:30 ) değiştirilmiştir.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

1- Tüm mesajı koyu karakterle yazmayın diye daha önceki mesajınızda uyarmıştım ve hatta kendim düzeltmiştim. Aynı şekilde yazmaya devam ediyorsunuz. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.
    2- Bu forumda mesajlarımızı yazarken üslubumuza dikkat ediyoruz. Saygı ve sevgi çerçevesinde devam ettirdiğimiz bir ortam var ve bu ortamın bozulmasını istemiyoruz. O yüzden mesajınızı yazarken (özellikle de birisine hitaben yazıyorsanız) lütfen pöykürmeden yazınız.
    3- Birisi zaman ayırıp bir inceleme video'su hazırlamış. Biz forum olarak bu emeği öncelikle takdir ederiz. Eksikleri ya da hataları olabilir, bunları da yine nazik bir dille ifade ederiz (yapıcı tavır ile). Sizin yaptığınız gibi üst perdeden konuşarak eleştiri yapacaksanız, buyrun siz yapın, engin tecrübenizle bizleri bilgilendirin lütfen. Bilgiye açız, seve seve izleriz(dinleriz). Yeter ki ortaya güzel birşeyler çıksın.

Saygılar,
    Tezcan

Alper35, ozgur_d, sgucler, ulasyaramis Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Berat33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnceleme mi ? daha dün indirmişssin bugun video çekiyorsun ? diamondun üzerinde ki EQ kaç khzden baslıyor preamp var orada onun markasi ne kaç voltla çalışıyor bunları bılmeden luzumsuz video çekiyorsun.Acustica audioyu 4 yildir kullanıyorum diamondun sahibi olan luca ilede bizzat muhabbetım var böyle boş boş videolar çekeceksen insanlara hiç çekme yararli şeyler çek neyın ne oldugunu anlat plugin kullanmasını bılmıyorsun kafana göre frekans arttirip DB açıyorsun ? bir işi yapıyorsan adam gibi yap anlat insanlara.Yapamıyorsanda kalabalık etme.Ücretsiz demo sürüm indirmişssin anlatım çekiyorsun bir kere kanala attin compressor mix compressorü master değil master için geçerli o anladın mı kuzucuk ? oraya master compressorünü atacaksın çünkü arasında işlevsel frekans farki var.Ayrica Clipper anlatmıssın peak yapar diyorsun ? clipper o manada orada işlevini görmüyor harici bir analog cihazin renk verdiği clipper renk katmak amaçli orada peak yapmıyor sadece verdiğin color derecesinde uyarı göstergesi, fazla verirsen over der az verirsen birşey demez.Output'dan peak ölçersin. Adı üstünde çıkış frekansi. normal sesın bozulma yada soundu bozulma ihtimali ile alakası yok.Output gibi değil.Daha plugin tanımıyorsun gelmiş burada video çekiyorsun.EQ ARALIGI farklı bant arasında esnek tasarıma sahiptir diyorsun ? Esnek tasarım mı ? Farklı makinik işlev o esnek nedir ? Her makinik devrede farklı frekans açar.Kesme Frekansi dedin yerde 6 DB üzerinden başlangici 40 HZ mi ? Sakın o 40 Kz üzerinden gelip -6 DB indirip -20 HZ düşürme frekansi olmasin ?

Neyse ben daha fazla konusmak istemıyorum.Boş video çekmişssin. o güzel bu güzel diyorsun güzelliğine bakmıyor insanlar işlevine bakıyor daha plugini açıpda okumuslugun yok.dün indirip bugun inceleme video diyorsun insanlara açıkla neyın ne oldugunu ne işe yaradii detaylı anlat oraya adam preamp koymuş o preamp markasını bılıyormusun ? markasinda kaç DB arttiriyor ve hangi frekansdan itibaren devreye gidiyor bunu söylüyormusun.

Neyse ben sustum ısteyen begenır isteyen begenmez ama ACUSTİCA'yi Türkiye piysasinda tek kullanan benım.Ben oldugum ıcınde böyle saçma sapan bir anlatım videosu çektıgın ıcın kızdım adam gibi herşeyini bil ondan sonra videonu çek anlat ki insanlara faydan dokunsun...
    Merhaba berat bey
    Eq detaylari ile ilgili vst analiz programinida calistirabilirdim videoda lakin cok uzatmak istemedim videoya giriste eklentiler uzerindeki paramatlere kisa bir sekilde goz attim on kisimda yer alan saturation ve preampin aktif halde oldugunda ekstra harmoni ekleyecinigini alt frekanslar icinde 40 hz baslangic 6 db uzerinden oldugunu bahsettimki biraz mix mast. Isleriyle ilgili olanlar bunu hemen anlarlar bu konularin cok detayina girmek istedigimde sadece ekolayzir kullanimi ve detaylari olarak bir video hazirlayip bildiklerimi anlatirim clipper bolumude ayni zamanda 0 db uzerine gecen sinyalide kontrol altina alir bilmiyorum belkide cok fazla detaya girmedigim icinde hosunuza gitmemis olabilir onemli olan sese olan etkisi kac hz baslayip ne kadarda bitmesi yada nereyi acip nereyi azaltmasi preamp detaylari kolayca ulasilabileck bilgiler ayrica acustica audioyu Türkiye piyasasinda nsl tek kullanan sizsiniz onu anlamadim.bndede dahil olmak uzere nebula n4 alan arkadasim var
    saygilar

Konu ozgur_d tarafından (11 Ekim 2018 Saat 19:19 ) değiştirilmiştir.

Uyarılarımıza rağmen üslubunu değiştirmediği için Berat33 nickli üye engellenmiştir. Konudaki mesajlar da kirlilik yaratmaması için silinmiştir.

Alper35, averen, Cho®dSolo, EsbaB, ozgur_d, ulasyaramis Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uyarılarımıza rağmen üslubunu değiştirmediği için Berat33 nickli üye engellenmiştir. Konudaki mesajlar da kirlilik yaratmaması için silinmiştir.
    tesekkurler