+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 15 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Yaptiğim altyapiya önerinileriniz?

Bu konu 356 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

Yaptiğim altyapiya önerinileriniz? 356 Reviews

Konuyu değerlendir: Yaptiğim altyapiya önerinileriniz?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 356 kez incelendi.

Alıntı mystick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhabalar yorumunuz için teşekkürler hangi tarzda müzik yapıyorsunuz ya da dinliyorsunuz bilmiyorum ama tekrar dediğiniz olay Rap ya da Trap altyapılarda baya fazla olması gerekiyor. Vokal girince veyahut Trap için Autotune'lu vokal girince rahatsız edici hali kalkıyor bence. Saygılar
    Parçayı bütün olarak değerlendirdim tabi ki. Ama dediğiniz gibi vokal vs. girecekse çeşitlilik yaratır zaten. O zaman sorun yok

EsbaB, mystick06 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Dostum ritm olarak hoş bir parça, tabi vokal eklenince daha da güzel olur muhakkak. Fakat bir tavsiyem var, arada kullandığın ataklar ritmde kullandığın seslerle aynı. Şöyle bir örnek vereyim, davulda asıl ritm snare ve kick ile oluşturulur. Atak kısmında ise diğer enstrumanlar olan high ve low tom kullanılır. Atak kısımlarında farklı enstrumanlar kullanmayı dene.

EsbaB, mystick06 Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan hocam herzaman ki gibi teşhisi koymuş

Seçilen kit yetersiz kalıyor gibi, birde tekrardan kurtulup alttan gelen sesler de biraz daha açılsa daha mı iyi olurdu?

Durmak yok çalışma devam, emeklerinize sağlık.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sizin önerinize göre bi pattern silerek tekrarı azalttığımı düşünüyorum göz atarsanız sevinirim. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bence daha iyi olmuş, 40. Sn de atağa kadar ki kısım daha sade olup 54. Sn de de Tezcan hocamın dediği gibi daha coşkulu birşeyler bekliyor insan.
    Alıntı mystick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin önerinize göre bi pattern silerek tekrarı azalttığımı düşünüyorum göz atarsanız sevinirim. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ritm olarak hoş bir parça, tabi vokal eklenince daha da güzel olur muhakkak. Fakat bir tavsiyem var, arada kullandığın ataklar ritmde kullandığın seslerle aynı. Şöyle bir örnek vereyim, davulda asıl ritm snare ve kick ile oluşturulur. Atak kısmında ise diğer enstrumanlar olan high ve low tom kullanılır. Atak kısımlarında farklı enstrumanlar kullanmayı dene.
    Önerileriniz için çok teşekkürler. Aklımın bi köşesine yazdım hepinizin dediği şeyleri. Tam olarak bitince burdan tam halini atarım Saygılar hepinize abilerim

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, mystick06 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: