+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Hangi Referans Kulaklik Kullaniyorsunuz ? (İçeri Gelin)

Bu konu 657 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Hangi Referans Kulaklik Kullaniyorsunuz ? (İçeri Gelin) 657 Reviews

Konuyu değerlendir: Hangi Referans Kulaklik Kullaniyorsunuz ? (İçeri Gelin)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 657 kez incelendi.

Alıntı Berat33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kapali kulaklik prodüksion kulakliğidir mix yapilmaz detayi milimetik duymak için en geniş kulaklim açik kulakliklardir kapali close kulakliklar dardir.Aciklar geniştir .Mix esnasinda kapali kulaklik belli bir zaman sonra sıkar ve kulaklarin agrir ve her zamn açik kulakliklar kapalidan daha pahalidir ve daha nettir , bir fane acik alin kapali ile adasinda ki farki anlasirsiniz.Çogu referans monitorumden açik kulaklik daha iyi ses vermektedir.
    Benim de kullanma tekniğim bu zaten

RME Fireface800 / SPL Goldmike Mic Preamp / ART HeadAMP / Krk Rokit 6 / Beyerdynamic DT770 / Beyerdynamic DT990 / Sennheiser HD201 / CME Uf60 / Yamaha Motif XS6 / Steinberg CC121 / sE 3300a / sE 2200T / sE se3 Stereo Pair / Steinberg Cubase 9.5

HD 650 muhteşem bir hifi kulaklığıdır, mix ve masteringde ben de kullanıyorum,stereo genişliğini HD 650 de daha rahat ayarlayabiliyorum, ancak kayıtta, özellikle akustik kayıtta kullanılamaz, ben DT 770 düşük empedans kullanıyorum, mikrofona kaçak yapmıyor..

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, enym adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: