+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: 500 gb samsung ssd

Bu konu 230 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

500 gb samsung ssd 230 Reviews

Konuyu değerlendir: 500 gb samsung ssd

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 230 kez incelendi.

500 gb samsung ssd

Arkadaşlar 1 tb yada 960 gb lık ssd lerle takas yapabilirim üste öderim. Satma amacım da zaten 1 tb ssd almak kesinlikle sorunsuzdur. Forumda eskiyim ama uzun süredir yazmıyorum eskiler beni bilir Sahibinden de 550 650 arası piyasası henüz oraya ilan açmadım uğraşmak istemiyorum foruma özell 500 tl ye veririm kutusu vs var. Vatan bilgisayardan sıfır olarak almıstım ama garantisi bitmiştir diye tahmin ediyorum bakmam lazım net olarak hatırlamıyorum su an.En ufak bir sorunu yoktur
    .

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Efendim öncelikle hayırlı satışlar diliyorum.

Samsung 500GB'lık ssd'lerinde evo serisine 150TB yazım ve 5 yıl süreli garanti, pro serisine ise 300TB yazım ve 10 yıl süreli garanti vermektedir. Yani büyük ihtimalle garantisi devam ediyordur

gitarist1975 Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Orkunn tarafından (13 Eylül 2018 Saat 00:01 ) değiştirilmiştir.

Bağlantı tipini belirtirseniz daha sağlıklı bir ilan olur hocam. m.2 değildir muhtemelen bağlantı tipi o fiyatlara denk geliyorsa.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Kara Deryalarda Bir Fenersin

Alıntı al2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bağlantı tipini belirtirseniz daha sağlıklı bir ilan olur hocam. m.2 değildir muhtemelen bağlantı tipi o fiyatlara denk geliyorsa.
    Standart ssd lerden ama biraz optimizasyonla 400 gb civarında kurulum yapabildim bu haliyle kullanabilirim gibi geliyor bikaç gün geçsin belkide satmam

Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram