+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Fluid audio f5

Bu konu 243 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Fluid audio f5 243 Reviews

Konuyu değerlendir: Fluid audio f5

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 243 kez incelendi.

Fluid audio f5

Selamlar, aramızda fluid audio f5 monitörlerini deneyimlemiş olan var mıdır? Jbl lsr 305 düşünüyordum fakat bu marka model ile yapılan yorumlar hiç te fena sayılmaz.

Dostum formumuzun bu konuda en iyi bileni ve dinleyeni sevgili Mehmet Abidir. Mehmet Abi iyi dediğine göre gözün kapalı alabilirsin.

Alper35, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dostum ben Fluid Audio'nun FPX7 serisini dinledim. Gerçekten çok güzel bir monitör. Şöyle söyleyeyim ; fiyatı 5000.-TL civarında olmasına rağmen 7000-8000.-TL'lik monitörler ayarında çalıyor diyebilirim . FX ve F serisinin yapıları FPX7'den faklı ama bu seriler de gayet başarılı imiş. (Bu serileri dinlemedim.) Nitekim Forum'dan @avaren Mustafa arkadaşımız yaklaşık 10 gün önce FX8 aldı. Kendisi daha önce Hs50 ve Hs80 kullanıyordu. FX8'i Hs serisinden çok daha başarılı bulduğunu belirtti.

Nitekim genel olarak söylenen ; FX ve F serisinin ; gerek Hs gerekse JBL Lsr serisi gibi giriş seviyesi monitörlerden daha iyi çaldığı yönünde. Üstelik fiyatları da uygun. Benim bildiğim ; BL Müziğin dinleme odasında şu anda F5 kurulu. Yani oraya gittiğinizde kendiniz dinleyerek monitörlerin performansını bizzat test edebilirsiniz. Söylendiği kadarıyla F5 de kendisinden beklenmedik derecede iyi çalıyormuş.

Alper35, averen, EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (28 Haziran 2018 Saat 19:14 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dostum ben Fluid Audio'nun FPX7 serisini dinledim. Gerçekten çok güzel bir monitör. Şöyle söyleyeyim ; fiyatı 5000.-TL civarında olmasına rağmen 7000-8000.-TL'lik monitörler ayarında çalıyor diyebilirim . FX ve F serisinin yapıları FPX7'den faklı ama bu seriler de gayet başarılı imiş. (Bu serileri dinlemedim.) Nitekim Forum'dan @avaren Mustafa arkadaşımız yaklaşık 10 gün önce FX8 aldı. Kendisi daha önce Hs50 ve Hs80 kullanıyordu. FX8'i Hs serisinden çok daha başarılı bulduğunu belirtti.

Nitekim genel olarak söylenen ; FX ve F serisinin ; gerek Hs gerekse JBL Lsr serisi gibi giriş seviyesi monitörlerden daha iyi çaldığı yönünde. Üstelik fiyatları da uygun. Benim bildiğim ; BL Müziğin dinleme odasında şu anda F5 kurulu. Yani oraya gittiğinizde kendiniz dinleyerek monitörlerin performansını bizzat test edebilirsiniz. Söylendiği kadarıyla F5 de kendisinden beklenmedik derecede iyi çalıyormuş.
    Değerli üstadım yorumlarınızı öznellikten öte çok evrensel ve öğretici buluyorum. Bahsettiğiniz gibi en iyisi ilk fırsatta yerinde deneyimlemek olacak.