+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 3 ile 3 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Dtl elektronik

Bu konu 990 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...

Dtl elektronik 990 Reviews

Konuyu değerlendir: Dtl elektronik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 990 kez incelendi.

Dtl elektronik

Bu teknik servisin Forumda konusu yok galiba abiler başımdan geçen bir olayı anlatim belki referans olur belki başkasının işine yarar, Geçen bir sorun yaşadım abiler Spl preampime 48v sinyal gelmiyordu tamiri nasıl olcak felan diye bir çevreye sordum uğur abi dtl elektroniği önerdi tabi bende araştırdım elektronikden anlayan dükkanları blmuzik ve 1-2 yerle daha konuştum. Telefondan konuşulurken tabi kimse fiyat veremez ama bl muzik sorunu çözmeden hariç vida parası 50 euro istedi bu ne demek oluyor yani ürünü tamir ettirmesem dahi 50 euro ödeyecektim herkesin işçiliği maliyetlidir ama 50 euroda 1 vida sökmek için vermeyi enayilik olarak düşündüm.

Sonra dtl müzikle konuştum adamlar biz tamir etmediğimiz ürüne para istemiyoruz dedi yani tamir ettirmezsen de sorun yok dedi.Buda hoşuma gitti sonra dtl elektronikden Sinan bey sinan abi ilgilendi sağolsun ürünü yolladım ürünü tamir ederken beni aradı hatanın benden değil cihazın içindeki trafodan kaynaklandığını o yüzden 48volt sinyal gelmediğini söyledi dedim buna ne sebep olur ? bunu sen yapamazsın dedi kendiliğinden olduğunu söyledi sonra değişim yaptı Dedim borcumuz ne kadar 260 lira dedi dedim abi düz 250 olsun öyle anlaştık değiştirdi sonra aynı kutusunda güzelce paketleyip yolladılar kargo şirketiyle anlaşmışlar zaten Yurtiçi kargo şubesi yakındı bana yurt içi kargoyla gönderin dedim ta istanbuldan adanaya 10 liraya geldi ürün.Hatta bir iki aksesuar verdiler hediyelik işçilikleri güzel profesyonellik var yani şahsi fikrim para kopartmıyorlar neyse ederi onu söylüyorlar hakkından fazlasını kar etmiyorlar gibi geldi.

Velhasıl kelam ben dtl elektronikden memnun kaldım adamlar iyiyse iyiliğini söylemek lazım ki değeri bilinsin.

Alper35, gitarist1975, Tanerongunyzb Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Geçmiş olsun Abdullah. SPL gold mike 2 güzel preamp. avalon neve gibi bişey alamayacaksan satmamanı tavsiye ederim

EsbaB Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Abdullah. SPL gold mike 2 güzel preamp. avalon neve gibi bişey alamayacaksan satmamanı tavsiye ederim
    Valla abi naptığımı bende bilmiyorum maymun iştahlı derler ya o hesap bi almak istiyom bi satmak istiyom.Bide bazen para lazım felan oluyor abi o yüzden, Bu arada abi dtl gerçekten iyi bak hani kimse artık bl yada başkasına para kaptırmasın.

gitarist1975 Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc