+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 11 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Yeni klavye

Bu konu 1205 kez görüntülendi 10 yorum aldı ...

Yeni klavye 1205 Reviews

Konuyu değerlendir: Yeni klavye

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1205 kez incelendi.

Yeni klavye

Merhaba arkadaşlar abiler

Dün bl müzikten nektar ımpactgx61 klavye siparişi verdim ve bugün elime ulaştı bana bilgi ve aydınlık bakımından destek olan esbab (abdulcelil ) hocama ardından avaren (mustafa turgut) hocama ve bütün foruma teşekkürlerimi sunarım..

Not: Bana forumdan maddi destek sunan ve asıl klavyeyi almamı sağlayan (ismini belirtmeyeceğim) kendisinden çok teşekkürlerimi sunarım...

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cho®dSolo, EsbaB, Sativus, Tanerongunyzb, tezcankoray, yiğitcan Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar abiler

Dün bl müzikten nektar ımpactgx61 klavye siparişi verdim ve bugün elime ulaştı bana bilgi ve aydınlık bakımından destek olan esbab (abdulcelil ) hocama ardından avaren (mustafa turgut) hocama ve bütün foruma teşekkürlerimi sunarım..

Not: Bana forumdan maddi destek sunan ve asıl klavyeyi almamı sağlayan (ismini belirtmeyeceğim) kendisinden çok teşekkürlerimi sunarım...

averen, EsbaB, nacib, tezcankoray Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hayırlı olsun dostum...
    Bu forum böyledir işte, son derece gönlü geniş dostlarımız var şükür ki...

Ch.

averen, EsbaB, Sativus, Tayfun Kara Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun dostum...
    Bu forum böyledir işte, son derece gönlü geniş dostlarımız var şükür ki...

Ch.
    Teşekkür ederim bahadır abi hepinizden ❤❤

averen Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan. Gönlü geniş dostumuza da saygılar.

Cho®dSolo, Tayfun Kara Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Güle güle kullanın. Ben de de 49 tuşlusu var o klavyenin. O abimizin yüreğine sağlık, sağ olsun.

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın. Ben de de 49 tuşlusu var o klavyenin. O abimizin yüreğine sağlık, sağ olsun.
    Çözmeye çalışıyorum bakalım bu arada teşekkür ederim sende güle güle kullan hocam bilemediğim yer olursa sizde 😊😊😊

Sativus Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Tayfun güle güle kullan, birde bizim yapmadığımız birşey vardır. Kullanma kılavuzu okumak, mutlaka bir kullanma kılavuzu vardır sitesinde, genellikle manual diye isimlendirilir. Onuda incelemeni öneririm.

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun güle güle kullan, birde bizim yapmadığımız birşey vardır. Kullanma kılavuzu okumak, mutlaka bir kullanma kılavuzu vardır sitesinde, genellikle manual diye isimlendirilir. Onuda incelemeni öneririm.
    Taner hocam selam birazdan eve gidince yanında gelen klavuzu ingilizce türkçeye çevireceğim 12 13 sayfa falan 😊😊😅😅

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Taner hocam selam birazdan eve gidince yanında gelen klavuzu ingilizce türkçeye çevireceğim 12 13 sayfa falan 😊😊😅😅

Hayırlı Olsun kardeşim, umarım hemen teknik bilgileri kavrar üretime başlar, hatta daha iyisini alırsın

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...