+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 22 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Temel Muzik ve Armoni bilgisi anlatımı

Bu konu 2306 kez görüntülendi 21 yorum aldı ...

Temel Muzik ve Armoni bilgisi anlatımı 2306 Reviews

Konuyu değerlendir: Temel Muzik ve Armoni bilgisi anlatımı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2306 kez incelendi.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hitap ederken yazım yanlışlığı olmuş. Taner yerine Tamer yazmışım.
    Hoş görün için teşekkür ederim kardeşim. Fark edince düzelttim.
    Bu arada kanala da abone oldum nice güzel paylaşımlarını bekliyorum.
    Kolay gelsin, sevgiler...
    Sevgili Sabri kardeşim ,

Bu vesile ile ; senin de bu Forum'a olan benzeri katkılarını aynı duygular ile yad etmek benim için bir vazifedir.

averen, EsbaB, nacib, Tanerongunyzb, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Sağolasın abi, şu bl muziğe discreate ve edge gelemedi gitti bir türlü, gelsede şu gudubet mikrofondan kurtulup daha iyi kayıtlar yapsam. 😍

averen, Tayfun Kara Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın abi, şu bl muziğe discreate ve edge gelemedi gitti bir türlü, gelsede şu gudubet mikrofondan kurtulup daha iyi kayıtlar yapsam. 😍
    Eli kulağında gelmek üzere.

averen, Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6- Tonik, Sub-dominant, dominant konusu biraz daha irdelenebilir başka bir video'da. Hatta bu pop müziğinde çok kullanılan 1-4-5 akor yürüyüşü ile ilgili ingilizce bir video görmüştüm ve çok beğenmiştim. Aynısının Türkçe versiyonunu çekebiliriz belki de.
    Bahsettiğim video'yu bugün buldum

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sevgili Arkadaşlar; Tatil, ekipman değişikliği, sıcak ve sıcağa bağlı olarak oluşan tembellik sendromu derken video çekmeyi öğrenemeden bitirmiştim. Tekrar yaz sendromunu attım ve başlangıç olarak bir video çektim. Daha programı kullanmayı beceremediğim için düzeltme yapmak istediğim yerler malesef kaldı. Yavaş yavaş öğrenmeye yeniden başlıyorum, lütfen kusura bakmayın. Bu sefer önceki öğütlerinizi de dinleyerek daha kısa ve anlaşılır olmasına çalıştım. Hedefim bir müzik serisi oluşturmak. Birde öğretmenlik kısmı var tabi, ona da yavaş yavaş ısınıyorum. Affınıza sığınarak, yapıcı eleştirilerinizi, konu ile ilgili anlamadığınız yerleri yazarak katkı sunarsanız mutlu olurum. İyi Seyirler dilerim.

EsbaB, nacib, Sativus Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu tezcankoray tarafından (03 Eylül 2018 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir.

Niye boyle oluyor anlamıyorum, birisi yazdıklarımı düzeltirse cok memnun olurum.

tezcankoray - ait avatar

tezcankoray

H:i, jS M Y #1072 

Düzelttim Taner abi, teşekkürler

Sevgili Arkadaşlar; Tatil, ekipman değişikliği, sıcak ve sıcağa bağlı olarak oluşan tembellik sendromu derken video çekmeyi öğrenemeden bitirmiştim. Tekrar yaz sendromunu attım ve başlangıç olarak bir video çektim. Daha programı kullanmayı beceremediğim için düzeltme yapmak istediğim yerler malesef kaldı. Yavaş yavaş öğrenmeye yeniden başlıyorum, lütfen kusura bakmayın. Bu sefer önceki öğütlerinizi de dinleyerek daha kısa ve anlaşılır olmasına çalıştım. Hedefim bir müzik serisi oluşturmak. Birde öğretmenlik kısmı var tabi, ona da yavaş yavaş ısınıyorum. Affınıza sığınarak, yapıcı eleştirilerinizi, konu ile ilgili anlamadığınız yerleri yazarak katkı sunarsanız mutlu olurum. İyi Seyirler dilerim.
    Telefondan ses çok az ve robotik olarak geliyor diye bir kısmını dinledim.

Tam benlik, sıfırdan ele almışsınız. İlgiyle takipte olacam.

İlk beğeni de benden

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Hocam emeğinize sağlık, çok teşekkürler. İlk fırsatta izleyeceğim

Tanerongunyzb Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Arkadaşlar; video çekme ve öğretmenlik imkan ve kabiliyetimi arttırdığımı düşünüyorum. O yüzden temel müzik bilgisi anlatımımı tekrar çektim, anlamadığınız yani benim anlatamadığım konuları, ya da daha ayrıntılı öğrenmek istediklerinizi yazarsanız, yorum yaparsanız sevinirim. İyi seyirler.

EsbaB, nacib, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar; video çekme ve öğretmenlik imkan ve kabiliyetimi arttırdığımı düşünüyorum. O yüzden temel müzik bilgisi anlatımımı tekrar çektim, anlamadığınız yani benim anlatamadığım konuları, ya da daha ayrıntılı öğrenmek istediklerinizi yazarsanız, yorum yaparsanız sevinirim. İyi seyirler.
    Abi tekrar emeklerinize sağlık. BU sefer çok daha iyi olmuş, hatta ses tonunuza bayıldım ve Aklıma direkt "Taner abi neden şiir okumuyor yada @<u><a href="http://www.muzikteknolojileri.net/member.php?u=2311" target="_blank">nacib</a></u> abinin hikayelerini seslendirmiyor?" sorusu geldi

Edit: Video'yu tekrar izlerken youtube listesinde şu videoyu da gördüm, zaten konuya fransız iken ingilizce anlatıldığı için hiç anlamadım ama teknik olarak size fikir verebilir.

Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (07 Eylül 2018 Saat 18:03 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...