+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 4 ile 4 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Hangi Paketi Almalıyım?

Bu konu 554 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...

Hangi Paketi Almalıyım? 554 Reviews

Konuyu değerlendir: Hangi Paketi Almalıyım?

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 554 kez incelendi.

Hangi Paketi Almalıyım?

Stüdyo uzak olduğu için home stüdyo paketlerine bakıyorumda, hangisini almam gerektiği hakkında karar veremedim. Rap müzik yapacağım, 1100 TL bütçem var maksimum. Hangisi daha iyi?

Focusrite - Scarlett Solo Studio Pack
    Audiobox96
    M-track 2x2 Vocal Studio Pro

Cho®dSolo, Tayfun Kara Şu üyeler, ehuehu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ehuehu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stüdyo uzak olduğu için home stüdyo paketlerine bakıyorumda, hangisini almam gerektiği hakkında karar veremedim. Rap müzik yapacağım, 1100 TL bütçem var maksimum. Hangisi daha iyi?

Audiobox96
    Kardesim merhaba

Bende senin gibi paket sistemi alacaktım buradaki abilerim beni yönlendirdi ve o bütçeni biraz aş ve burdaki verilen tavsiyelere dikkat et emin ol burdaki insanlar bu işin ehli olmuş ve denemiş insanlar

Bak ben steinbergin ur22 mkll ses kartını aldım çok güzel bir sounda sahip bi kart ayrıyetten mxl990 mikrafon almanı tavsiye ederim veya sE X1 seçimini yaparsın kulaklık referans monitörünüde duruma göre ayarlayıp setup dizebilrsin çünkü gidip 1 2 yıllık heves isen paket al geç derim ama devamlı sürdürmek istiyor isen boşa paranı çarçur etme paket sistemiyle emin ol ordaki mikrafon seni bir yere kadar götürür

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı ehuehu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Audiobox96
    Dostum aşağı yukarı aynı ayarda cihazlar bunlar...
    Bütçene en uygunu hangisi ise seç beğen al...
    (Şahsen focusrite tercih ederdim)

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardesim merhaba

Bende senin gibi paket sistemi alacaktım buradaki abilerim beni yönlendirdi ve o bütçeni biraz aş ve burdaki verilen tavsiyelere dikkat et emin ol burdaki insanlar bu işin ehli olmuş ve denemiş insanlar

Bak ben steinbergin ur22 mkll ses kartını aldım çok güzel bir sounda sahip bi kart ayrıyetten mxl990 mikrafon almanı tavsiye ederim veya sE X1 seçimini yaparsın kulaklık referans monitörünüde duruma göre ayarlayıp setup dizebilrsin çünkü gidip 1 2 yıllık heves isen paket al geç derim ama devamlı sürdürmek istiyor isen boşa paranı çarçur etme paket sistemiyle emin ol ordaki mikrafon seni bir yere kadar götürür

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dediğiniz ürünler bunlar değil mi? 1200 civarı bir şey yapıyor, ekstra bunlara ek olarak pop filt ve mikrofon sehpası alabilirim. Kulaklık, referans monitörü aciliyeti var mı? Yani aldığım gibi kayıt yapmaya başlayabilir miyim bunlar olmadan.. Teşekkür ettim şimdiden.