+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 16 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Farklı markada mikrofonlar

Bu konu 1258 kez görüntülendi 15 yorum aldı ...

Farklı markada mikrofonlar 1258 Reviews

Konuyu değerlendir: Farklı markada mikrofonlar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1258 kez incelendi.

Farklı markada mikrofonlar

Merhaba arkadaşlar bugün işe giderken biraz yolda vaktim oldu dedimki mikrafonlara bi bakayım alamayacagım suan fakat bi bakayım dedim çok farklı neredeyse duymadığım mikrofonlar var örneğin çok dikkatimi çeken

JTS - İCON - MARANTZ

Şu iki firma çok dikkatimi çekti İCON ve MARANTZ bilgisi olan varmı bunlar hakkında

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bosver o markalari kardesim. Butcen cok yoksa blue spark mikrofon al, ikinci eli 500-600 tl. Fazlasiyla isini gorur. Sifir alacak butcen varsa AKG , Audio techica, SE Electronics yada Warm audio markalarina da bak derim.

Cho®dSolo, EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosver o markalari kardesim. Butcen cok yoksa blue spark mikrofon al, ikinci eli 500-600 tl. Fazlasiyla isini gorur. Sifir alacak butcen varsa AKG , Audio techica, SE Electronics yada Warm audio markalarina da bak derim.
    Taner abi teşekkür ederim çok sağolasın baklım bi bütçe ayarlasam en fazla 400 600 tl ayırabilrm

sE X1 senin çok rahat işini görür. İkinci elleri 500.-TL civarında satılıyor.

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sE X1 senin çok rahat işini görür. İkinci elleri 500.-TL civarında satılıyor.
    Mehmet abi hayırlı akşamlar abi şuan benimde aklımda sE X1 baktım geçen de sıfıro 600 800 tl arası bişeydi sanırım abi

Piyasada peynir ekmek gibi alınıp satılmasından dolayı Rode NT1-A tavsiye ederim. sE X1 kaliteli bir mikrofon elbette ancak Türkiye pazarında nedense yeri çok fazla değil.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sE X1 kaliteli bir mikrofon elbette ancak Türkiye pazarında nedense yeri çok fazla değil.
    Tezcan'cığım NT1-A gibi reklamı olmadığı için insanlar pek tanımıyor. Bir de insanlar X1'in fiyatına bakarak genellikle yanılıyor. Halbuki X1'in fiyatının ucuz olmasının ; tamamen sE firmasının X1 fiyatı konusundaki özel stratejisi ile bağlantılı olduğunu biliyorum. Yani esasında rahatlıkla fiyatının üzerinde kalitesi olan bir mikrofon diyebiliriz.

Cho®dSolo, EsbaB, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan'cığım NT1-A gibi reklamı olmadığı için insanlar pek tanımıyor. Bir de insanlar X1'in fiyatına bakarak genellikle yanılıyor. Halbuki X1'in fiyatının ucuz olmasının ; tamamen sE firmasının X1 fiyatı konusundaki özel stratejisi ile bağlantılı olduğunu biliyorum. Yani esasında rahatlıkla fiyatının üzerinde kalitesi olan bir mikrofon diyebiliriz.
    Aynen katılıyorum Mehmet abicim. Saygılar

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

X1 i bende başta alacaktım kısmet olmadı, bağlama içinde başlangıç için giriş seviyesinin üstünde çok isabetli olduğunu söylüyorlardı.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (08 Şubat 2018 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasada peynir ekmek gibi alınıp satılmasından dolayı Rode NT1-A tavsiye ederim. sE X1 kaliteli bir mikrofon elbette ancak Türkiye pazarında nedense yeri çok fazla değil.
    Evet tezcan hocam piyasada behringer b1 rode nt1a çok fazla sayıda fakat bende behringer b1 vardı ve hiç ses karakterime uymayan bir mikrafon bunun kanaatına vardım