+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sample tank 3 yardım

Bu konu 330 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Sample tank 3 yardım 330 Reviews

Konuyu değerlendir: Sample tank 3 yardım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 330 kez incelendi.

Sample tank 3 yardım

Merhabalar, sample tank3 edinme arefesindeyim. Sanat muzigi uzerine calistgim icin koma sesleri verebiliyor muyuz diye kullananlara sormak istiyorum.

Alıntı makelonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, sample tank3 edinme arefesindeyim. Sanat muzigi uzerine calistgim icin koma sesleri verebiliyor muyuz diye kullananlara sormak istiyorum.
    ST3'ün kendisinde microtuning (yani koma verme) özelliği yok bildiğim kadarıyla. Ancak:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Üstteki linkte şöyle bir ifade var:
    "Microtuning fasilitesi yokmuş. Cubase den halledilebilir." Cubase'den nasıl hallediliyor, bilmiyorum. Bilen arkadaşlar varsa bizi bilgilendirebilirlerse seviniriz

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı makelonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanat müziği üzerine çalışacaksanız bence st3'e hiç bulaşmayın derim / sizin için en ideali kontakt, koma olayı da var ...

Kontak ta neler önerirsiniz? Genelde uşşak fantazi çalışıyorum (bestekar bir arkadasın demesi).

Bassları sampe tank ile alıyorudm ama şu anda meşhur "failed to load inst" hatası alıyorum, 5-6 saattir kur-sil yapıyorum ama faydda vermedi.

Ritm için ez drummer kullanıyorum, hiç hoş olmuyor bateri tabi Sonokinetic sultan drums var elimde ona bakınıyorum ama onda da doyurucu ses yok.

Gitar için strummed acustik var free idi, lisans sona erdi. Kontaktın gitar vst si var ona bakıyorum.

Yaylı için koma ses veren la score stringse bakıyorum

dışardanda ud, kanun ve saz eklemeye çalışıyorum. Ama cihazlara ayırdığım süreye acıyorum

+ Yeni Konu aç