+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: shua0 Çalışmaları

Bu konu 244 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

shua0 Çalışmaları 244 Reviews

Konuyu değerlendir: shua0 Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 244 kez incelendi.

Video shua0 Çalışmaları

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Başlığa ne yazacağımı bilemediğim için doğrudan şarkı başlığıyla açtım. Diğer alanlarda da atış serbest ama bilhassa teknik anlamda yorumlarınızı duymak isterim. Mix-master olsun, altyapı olsun, bu ve benzer alanlarda daha çok. Şarkının her şeyi bana ait. Pek öyle bu işlerle içli dışlı bir ortamda bulunmadığım için eksikleri söyleyebilecek birilerini bulmak zor. Şimdiden teşekkürler.

tezcankoray - ait avatar

tezcankoray

H:i, jS M Y #1067 

Konu başlığınız "shua0 Çalışmaları" olarak güncellenmiştir. Forum düzeni açısından, bundan sonraki paylaşımlarınıza da aynı konu başlığı altında devam ederseniz seviniriz.

EsbaB, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, shua0 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ellerinize, yüreğinize sağlık. Bence oldukça başarılı olmuş. Teknik olarak söylemek gerekirse;

- Parçada intro yok, video'yu başlatır başlatmaz söz giriyor. Bi intro olsa iyi olur.
    - Bazı kelimelerde ilk harf duyulmuyor, bunu zamanla aşarsınız diye düşünüyorum (eğer compressor kaynaklı değilse, ki değil gibi duruyor).
    - Arada bazı anlamsız sözler var (daha doğrusu uydurma mı desem ). Tarz olarak bilinçli yapıldıysa bilemeyeceğim, ama geliştirilebilir bence.
    - Miksaj olarak dengeli gayet, ellerinize sağlık.

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...