+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 33 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: 2018 İstanbul Forum Buluşması

Bu konu 2515 kez görüntülendi 32 yorum aldı ...

2018 İstanbul Forum Buluşması 2515 Reviews

Konuyu değerlendir: 2018 İstanbul Forum Buluşması

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2515 kez incelendi.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulcelil'ciğim Cumartesi günü saat 14,00 ile 16,00 arasında seninle Anadolu yakasında görüşmek isterim. Örneğin BL Müzik'te buluşabiliriz.Yeri gayet kolay. Bağdat Caddesi'nde. Bilmiyorum mümkün olabilir mi ?
    Abi bu nazik davetini kıracak değilim,
    Seve seve geçerim karşıya.

Bu durum kimler için uygundur kimler müsait olur onuda bilemiyorum, gelecek olan yorumlar katkı sağlayacaktır.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

C.tesi günü ben de İstanbul da olmayı planlıyorum ama kızımı FB-GS maçına götüreceğim bilet bulabilirsem...
    Pek mümkün görünmüyor maalesef...

Ch.

EsbaB Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    C.tesi günü ben de İstanbul da olmayı planlıyorum ama kızımı FB-GS maçına götüreceğim bilet bulabilirsem...
    Pek mümkün görünmüyor maalesef...

Ch.
    Abi hangi yönüne dua edeyim bilemedim
    Hayırlısı olsun diyelim, kızınızında bizimde gözümüz sizde olacak.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cumartesi bi aksilik olmazsa ben de katılabilirim. Yalnız, derbiyi hatırlamamız iyi oldu, bağdat caddesine ya da kadıköye gidilmez cumartesi. Ortalık fena olur. Ne yapsak bilemedim

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cumartesi bi aksilik olmazsa ben de katılabilirim. Yalnız, derbiyi hatırlamamız iyi oldu, bağdat caddesine ya da kadıköye gidilmez cumartesi. Ortalık fena olur. Ne yapsak bilemedim

An itibariyle Bağcılar dayız. Akşam nişan vs. Yorulacaz.

Yarın inşallah Mehmet abinin davetine icabet edecez.

Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bugün benim için çok anlamlı ve güzel di.

Karizmasıyla ( yeşil çam da oynadığını henüz itiraf edemedi ) Mehmet abi bizlere ev sahipliği yaptı, Tezcan hocam da bizlere eşlik etti.

Sohbet te eşsiz di, sistem de.

PMC + Antilop + SPL zinciriyle müzik dinlemek bambaşka bir deneyim oldu. ( arşiv de ayrıca mükemmel idi )

Resimleri bilahare yükleriz inşallah, ben telefondan beceremiyorum

abdullahatalan, Cho®dSolo, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Çok sevindim valla Fotoğrafları bekliyorum

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Çok güzel bi sohbet oldu. Mehmet abi'ye ev sahipliği için teşekkür ederim. Abdülcelil hocamla da tanıştığımıza memnun oldum. Taaa uzaklardan gelip bizlerle görüşmeyi ihmal etmedi.

abdullahatalan, averen, Cho®dSolo, EsbaB, keşanlı mustafa, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mahşerin üç atlısımı desem, üç silahşörler mi desem, sonuçta üç güzel insanın buluşması. Aranızda olmayı müzik muhabbeti yapmayı çok isterdim açıkçası. Eski İstanbul buluşmalarımız geldi aklıma. Selamlar.

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sevgili Tezcan ve Abdulcelil kardeşlerim,

Bugün beni kırmadınız , bana kadar geldiniz ve şereflendirdiniz. Hep defalarca telefon ile konuşmuştuk , ilk kez yüz yüze hasret giderdik. Bu nedenle öncelikle size teşekkürler ederim. Bu arada Abdulcelil kardeşimi ayrıca takdir etmem lazım. Kırk yılda bir İstanbul'a çok kısıtlı bir süre için gelmişken , akrabalarını görmek yerine bizi görmeyi tercih etti. Sağ olsun.

Sohbet çok güzel oldu. Müzik dinleme seansımız da oldukça keyifli idi. Keşke başka arkadaşlarımız da olsa ve vaktimiz daha uzun olabilse idi. Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olun , var olun...

abdullahatalan, averen, Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, keşanlı mustafa, Tanerongunyzb, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (17 Mart 2018 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro