+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 38 ile 38 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: 2018 yılı muzik ekipman önerisi

Bu konu 950 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...

2018 yılı muzik ekipman önerisi 950 Reviews

Konuyu değerlendir: 2018 yılı muzik ekipman önerisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 950 kez incelendi.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelir Hocam, sıkıntı yok...
    Kargo süresi 15-25 gün filan oluyor genelde...
    Thomann DHL ile gönderiyor, süreyi uzatan bizim gümrük ve PTT kargo...
    Ama online takip edebiliyoruz...
    En az 6 alışveriş de ben yaptım, hiç problem olmadı...
    Sadece wireless mikrofon gibi ürünler gümrüğe takılabiliyor, dikkat etmek lazım...

Ch.
    Şimdi yavaş yavaş sipariş aşamasına gelmek istiyorum ama anlamadığım noktalar var.
    Thomann'da alışveriş sepetimdeki tüm ürünler Checkout kısmında total olarak €1,475.04 ve TRY 6,698.73 olarak görünüyor. İçerisine 135 TL kargo ücreti de dahil.
    Şimdi bunun ne kadarı karttan çekiliyor? Ne kadarı PTT kargocusuna ödeniyor.
    Adamlara mail attım 3 gündür cevap yazmıyorlar.
    Toplamda ödeyeceğim rakam nedir bilen ya da hesaplayabilecek olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

Baran kardeşim bunun hepsi kartından çekiliyor, suna dilkat et ki aldığın ürünlerin toplamından vergiyi dusuyorlar. Hic uye girisi yapmadan vergi içinde fiyatlarına bak, senin aldığın fiyatlardan pahalıdır. Butun urunlerin toplam parasından sende ki urunlerin toplam parasını çıkar, aradaki farkı Ptt kargoya ödüyorsun. Kısaca bu.

Vbaran Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baran kardeşim bunun hepsi kartından çekiliyor, suna dilkat et ki aldığın ürünlerin toplamından vergiyi dusuyorlar. Hic uye girisi yapmadan vergi içinde fiyatlarına bak, senin aldığın fiyatlardan pahalıdır. Butun urunlerin toplam parasından sende ki urunlerin toplam parasını çıkar, aradaki farkı Ptt kargoya ödüyorsun. Kısaca bu.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

O zaman 1.200 TL fark çıkıyor. Bütün bunlar bana yuvarlak hesap 8.000 TL'ye geliyor.
    Hepsini Türkiye'de alsam sizce kaça gelirdi?
    Onu da hesaplayıp yazacağım

Vbaran - ait avatar

Vbaran

2 Hafta önce #1061 

Kabaca hesapladım 11.000 Tl'ye geliyormuş.

Tanerongunyzb Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Vbaran tarafından (07 Ocak 2018 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.

Bunların ağırlıklarının da 30 kg geçmemesi lazım diye hatırlıyorum. Dikkat edelim

Birde Behringer C4 üzerine ne amaçla kullanacaksınız? Bence ona masraf yapmayın. Hem elenenecekler listesi olarak değerlendirin hem ilerde o tarz mikrofona olan ihtiyacınızı daha kaliteli bir ürünle giderirsiniz.
    HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu EsbaB tarafından (07 Ocak 2018 Saat 12:11 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların ağırlıklarının da 30 kg geçmemesi lazım diye hatırlıyorum. Dikkat edelim

Birde Behringer C4 üzerine ne amaçla kullanacaksınız? Bence ona masraf yapmayın. Hem elenenecekler listesi olarak değerlendirin hem ilerde o tarz mikrofona olan ihtiyacınızı daha kaliteli bir ürünle giderirsiniz.
    HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aaa 30 KG limitini bilmiyordum. Hemen bir hesap daha yapayım
    C4'ü açıkçası 1500€ limitini doldurmak için seçtim belki sahnede falan kullanırım ya da perküsyon kaydederken diye. Elenebilir evet.

Vbaran - ait avatar

Vbaran

2 Hafta önce #1062 

Hepsi 20 Kg.

Konu Vbaran tarafından (07 Ocak 2018 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.

Şimdi ben kendimce bir hesaplama yaptım. Antelope Discrete 4 ses kartını thomann'dan alırsam Türkiye'ye girişte eklenen vergi ve kargo ücretiyle birlikte 4257 TL'ye geliyor. BLMüzik'e mail attım, stoğunuza girdiğinde öngördüğünüz fiyat ne olacak diye. Onlar da 15 gün sonra stoğumuza girecek o zaman göreceğiz dediler. Eğer bu fiyattan daha ucuz bir fiyat verirlerse sipariş vermeyip buradan alacağım. Ama benim öngörüm biraz daha ucuz olacağı. Tabi bu ses kartının yanında mikrofon ve midi klavye de alacağım için biraz daha fazla iskonto indirimi yaparlar diye umuyorum. Çünkü almak istediğim mikrofon ve midi klavyenin BLMüzik'teki fiyatı Thomann'dan daha ucuz.

Ama yine de unutmadan yazayım;
    Kahrolsun kapitalizm!

averen, EsbaB, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

sE Electronics ve Rupert Neve birleşmişler birlikte lambalı tüplü müplü mikrofonlar tasarlamışlar. İnsan heyecanlanıyor yahu

EsbaB Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Aşağıda linkini verdiğim kayıt ev ortamında ve amatörler tarafından yapılmış. Kayıt ; Antelope Discrete 4 ve Zen Tour'un ADAT'tan bağlanması suretiyle 48 kHz'de gerçekleştirilmiş.

Discrete 4 ; lead vocal ve gitar, Zen Tour ise double bass ve back vokal kayıtları için kullanılmış.

Lead vocal kayıtlarında Edge mikrofon U67 cardioid mod'da kullanılmış. Gitar için stereo pair of Sontronics STC1S , double bass ve back vokalde ise iki adet Lewitt LCT640 tercih edilmiş. Şarkının miksi Studio One Pro'da gerçekleştirilmiş.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro