+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 37 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: 2018 yılı muzik ekipman önerisi

Bu konu 767 kez görüntülendi 36 yorum aldı ...

2018 yılı muzik ekipman önerisi 767 Reviews

Konuyu değerlendir: 2018 yılı muzik ekipman önerisi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 767 kez incelendi.

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sana özelden yazdm ya bunlar nasıl 😅😅😅 taner abi yaptı yapacagını 😅😅😅

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O zaman görüyorum ve arttırıyorum. Herhangi bir yamuğu yoksa (ürün kalitesi ve dolandırıcılık açısından), bence başlangıç için fiyat olarak mükemmel:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tanerongunyzb, Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tayfun dostum Tezcan'in bulduklarida gercekten fiyat olatak benimkilerden daha iyi, fakat tercih senin. Benimkilerin avantaji ses kartinin kalitesi iki cit daha iyi, sifir ve garantili. Tezcan kardesimin soyledikleri ikinci el, ses karti biraz daha kotu ama fiyati cok iyi. Karar senin, kisisel fikrimi sorarsan benim onerdiklerim derim, ama butce meselesi bu isler. Seni zorluyorsa Tezcan'in onerdikleride gayet iyi fiyat olarak. Yanliz bozuk mu satan kisi guvenilir mi iste onu Allah bilir. Karar senin.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman görüyorum ve arttırıyorum. Herhangi bir yamuğu yoksa (ürün kalitesi ve dolandırıcılık açısından), bence başlangıç için fiyat olarak mükemmel:

Tezcan abi bu ikinci ele güvenemiyorum taner abinin tavsiyesi audident kartın yanında daw gelmyor mu ? Ve güncelleme yapılıyor degilmi m-audio gibi güncellemesi kesilen değil demi

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam önce discreate 8 alırım ki 1800 euro gümrük limiti (2017 yılında) aşmasın.
    Bir düzeltme yapalım : Gümrük limiti 1800 değil 1500 Euro.

EsbaB, Vbaran Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Tayfun dostum Tezcan'in bulduklarida gercekten fiyat olatak benimkilerden daha iyi, fakat tercih senin. Benimkilerin avantaji ses kartinin kalitesi iki cit daha iyi, sifir ve garantili. Tezcan kardesimin soyledikleri ikinci el, ses karti biraz daha kotu ama fiyati cok iyi. Karar senin, kisisel fikrimi sorarsan benim onerdiklerim derim, ama butce meselesi bu isler. Seni zorluyorsa Tezcan'in onerdikleride gayet iyi fiyat olarak. Yanliz bozuk mu satan kisi guvenilir mi iste onu Allah bilir. Karar senin.
    taner abi teşekkür ediyorum fakat audident almasına alırım steinberg ur22 den ucuz 550 tl suan adudident steinberg 650 civarı ve bu audident yanında daw gelmiyormu steinbergin yanında cubase le v.s aı gibi hiçbir daw gelmiyormu ve şu önermiş oldugun mxl990 mikrafon gayet güzel birşeymi pek bilgim yok

ve ekipman aldıktan sonra şu klavyeyi gördüm 32 tuşlu bi bakarmısınız

biraz birikim yapıp alayımmı

ve önermiş oldugun mikrafonun birde şu tarzı var

şimdilik bu kulaklık işimi görürmü

Konu Tayfun Kara tarafından (04 Ocak 2018 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    taner abi teşekkür ediyorum fakat audident almasına alırım steinberg ur22 den ucuz 550 tl suan adudident steinberg 650 civarı ve bu audident yanında daw gelmiyormu steinbergin yanında cubase le v.s aı gibi hiçbir daw gelmiyormu ve şu önermiş oldugun mxl990 mikrafon gayet güzel birşeymi pek bilgim yok

ve ekipman aldıktan sonra şu klavyeyi gördüm 32 tuşlu bi bakarmısınız

biraz birikim yapıp alayımmı

ve önermiş oldugun mikrafonun birde şu tarzı var

şimdilik bu kulaklık işimi görürmü

Tayfun kardeş,

Audient, steinberg'ten bir gömlek daha üstün bi kart. O konuda tereddütün olmasın, bütçen yetiyorsa direkt al, kaçırma bence.

Daw konusunu çözersin bi şekilde, ona hiç takılma...

MXL iyi mikrofondur, diğer versiyon dediğin 2 mikrofonlu set. MXL 990 ve MXL 991 var içinde. Ona ihtiyacın yok şu anda.

O kulaklığı almanı tavsiye etmem.
    Midi klavye konusuna gelirsek 5 oktav birşey alsan daha iyi olur.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB, Tayfun Kara Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun kardeş,

Audient, steinberg'ten bir gömlek daha üstün bi kart. O konuda tereddütün olmasın, bütçen yetiyorsa direkt al, kaçırma bence.

Daw konusunu çözersin bi şekilde, ona hiç takılma...

MXL iyi mikrofondur, diğer versiyon dediğin 2 mikrofonlu set. MXL 990 ve MXL 991 var içinde. Ona ihtiyacın yok şu anda.

O kulaklığı almanı tavsiye etmem.
    Midi klavye konusuna gelirsek 5 oktav birşey alsan daha iyi olur.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    anladım tezcan abide benim en çok takıldığım konu daw cubase veya studıo one beklentim şuan

Thoman'dan ben çok kere alışveriş yaptım, hiç bir problem yaşamadım Baran Kardeşim. Dikkat etmen gereken şey aldığın ürünün fiyatı. Sanırım hem Discrete 8 ve Edge ikisini birden tek seferde alırsan sorun olablir. Ben olsam önce discreate 8 alırım ki 1800 euro gümrük limiti (2017 yılında) aşmasın. Sana geliş fiyatı ise: Önce Türkiye ve doğru bilgileri vererek üye oluyorsun, çünkü aldığın ürünü senin üyelik bilgilerine göre gönderiyorlar. Üye olduktan sonra alışveriş yapınca aldığın ürünün vergisi otomatik düşüyor, zaten hangi ürüne bakarsan buyuk fiyatın altında vergisi düsmüş küçük bir yazı ile fiyatını görürsun. Thomann kredi kartından çekeceği miktarda bu ücrettir. Birde aldığın ürüne 30 euro kargo ücreti ekle. Peki ürün Türkiyeye gümrüğe gelince ne oluyor? İşte thomann da büyük harfle yazılmış fiyatı ile küçük harfle yazılmış vergisiz fiyatı arasındaki farkı türk gümrüğüne sana ürünü getiren postacıya (PTT Kargo) ödüyorsun. Basit mantıkla ürünün sana maliyeti Thomann'daki normal fiyatı (Büyük harfle yazan ) ilave 30 euro kargo masrafı kadar oluyor. Önceden euro ve dolar düşük iken Thomann gerçekten cazipti, ama şu an euro yükselişi nedeniyle Türkiyede ki pek çok firma ciddi indirimler yapıyor. Yani Mehmet Abiye katılıyorum. Bence bekle Baran kardeşim ; BL Muzik tahminim aynı fiyatlara verir gibi geliyor. Hatta acelen yoksa benimde durumum müsait olursa birlikte alalım sonuçta iki tane olursa pazarlık gücümüz olur. Birde Allah korusun bozulsa Thomann göndermek daha zahmetli. Ben bugüne kadar hiç arıza problemi yaşamadım ama olur mu olur. Son olarak ben Türkiyeye gelmesini bekle derim.

Şimdi bu şekilde sipariş versek geliyor yani?

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | Logic Pro X

Alıntı Vbaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi bu şekilde sipariş versek geliyor yani?
    Gelir Hocam, sıkıntı yok...
    Kargo süresi 15-25 gün filan oluyor genelde...
    Thomann DHL ile gönderiyor, süreyi uzatan bizim gümrük ve PTT kargo...
    Ama online takip edebiliyoruz...
    En az 6 alışveriş de ben yaptım, hiç problem olmadı...
    Sadece wireless mikrofon gibi ürünler gümrüğe takılabiliyor, dikkat etmek lazım...

Ch.

Vbaran - ait avatar

Vbaran

2 Hafta önce #1060 

Sağolasın hocam. Vallahi bu gazla vereceğim siparişi

EsbaB, Tanerongunyzb, Vbaran Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu sene kısmetse Clavinetin parçalarını yenileyeceğim.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Minocan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: